Vyberte možnost Stránka

Pomoc finančním poradcům je dostupná a kvalitní

Pomoc finančním poradcům je dostupná a kvalitní
Rate this post

Alespoň občas potřebuje pomoct a poradit každý, ať už se pohybuje v oboru stavebnictví, financí, autodopravy nebo třeba reklamy. Jestliže pracujeme ve společnosti, poradíme se mezi sebou, ale pokud pracujeme jako živnostníci, může se stát, že se ocitáme v nesnázích. V takové situaci se mohou ocitnout např. finanční poradcové. Jejich práce je náročná, stále vznikají nové produkty, nové bankovní i nebankovní společnosti, pojišťovny a podobně, a oni se musí ve všem vyznat, aby klientům nabízeli to, co je pro ně v jejich životní etapě to nejlepší.

Poradí vám brokerpool

Finančně poradenský trh u nás zahrnuje i brokerpooly. Jde o servisní organizace poskytující pevné zázemí a potřebné nástroje pro zdárný chod podnikání všem nezávislým finančním poradcům a zprostředkovatelům.

K těm nejsilnějším brokrerpool společnostem u nás patří Broker Trust. Aktuálně se nachází na první pozici mezi brokerpooly u nás, a to díky velikosti i neustálým růstem. Kupříkladu v roce 2016 přišla polovina všech poradců, kteří měli zájem o služby broker poolů právě k Broker Trust.

Bez omezení a s vysokými provizemi

Broker Trust se stará o více než 2000 aktivních finančních poradců. Ti si své podnikání řídí dle svých pravidel, svých časových možností, svých potřeb, jsou ve svém podnikání zcela svobodní. Broker Trust má 90 profesionálů v centrále společnosti, kteří jsou finančním poradcům k dispozici, a ti tak mohou svým klientům nabídnout nejlepší služby, přizpůsobit danou nabídku aktuálním potřebám.

O provize se zde nedělíte s žádnými mezičlánky. Podíváme-li se na kvalitního zázemí vs. ceny, záhy zjistíte, že ceny jsou férové. Provize jsou vypláceny rychleji, přehledněji a ve vyšší ceně, než byste si mysleli.

 

Nebojte se důvěřovat a obraťte se na Broker Trust

Broker Trust finanční poradce bere jako své rovnocenné partnery. Pomáhá jim kdykoli je potřeba, je tu pro ně, nikoli oni pro něj.

Tato společnost je na našem trhu již od roku 2001, což svědčí o její stabilitě, kvalitě, zkušenostech. Obrací se na ni nejen jednotlivci, ale i síťové společnosti. Už potřetí za sebou získala společnost Broker Trust v roce 2016 certifikát Czech Stability Award vyhlašovaný v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Zajímá-li vás hrubý obrat firmy, vězte, že překonal 1 miliardu Kč.

Nezbývá, než ji kontaktovat a zjistit, co pro vás může udělat. Jistě budete spokojeni, jako velké množství klientů, kteří s ní již spolupracují.

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.