Vyberte možnost Stránka

Knírek místo vlasů

Knírek místo vlasů
Rate this post
!AdSense – before contentDnešní doba je na fotografy velice tvrdá a nutí je tvořit stále kreativnější a originálnější fotografie. Otázkou zůstává, kde jsou hranice originality a kreativity, a kde už je to naprostý nesmysl.

Knírek je spíše neoblíbený, než oblíbený. Přesto ho muži stále nosí. Ať už jde o celebrity nebo ,,obyčejné“ muže. Podívejte se na fotografie, kde je knírek v hlavní roli.

Nezapomeňte sdílet tento článek na Facebooku se svými přáteli.

 

knirek misto vlasu

knirek misto vlasu1

knirek misto vlasu2

knirek misto vlasu3

kreativní fotografie

200302387-001

knirek misto vlasu6

kreativní fotografie

knirek misto vlasu8

knirek misto vlasu9

knirek misto vlasu10

knirek misto vlasu11

knirek misto vlasu12

knirek misto vlasu13

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.