Vyberte možnost Stránka

TOP 10 nejděsivějších halloweenských make-up nápadů!

TOP 10 nejděsivějších halloweenských make-up nápadů!
Rate this post
!AdSense – before contentTyhle kočičky si umí pomocí štětce a make-upu vytvořit nejen dokonale krásné tvářičky, ale také dost děsivé obličeje!

Obsah článku

Která vyděsí vás?

10.

liceni-1

9.

liceni-10

8.

liceni-7

7.

liceni-4

6.

liceni-6

5.

liceni-3

4.

liceni-5

3.

liceni-2

2.

liceni-8

1.

liceni-9

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.