Vyberte možnost Stránka

Muži na nákupech

Muži na nákupech
Rate this post
!AdSense – before contentDoslova horor je pro muže společné nakupování s jejich partnerkami. Nekonečné vybírání a zkoušení oblečení by jednoho uspalo! Jak vypadají momentky pořízené ze společných nákupů, zjistěte v naší fotogalerii!

Mohlo by se zdát, že ženy už pochopili, že muži prostě na společné nákupy nejsou. Je to pro ně přinejmenším otrava a raději by se z toho vykroutili. Ale naléhání partnerek je vždy nakonec přesvědčí. A tak se vydají do nákupních center, kde je čekají hodiny a hodiny a hodiny čekání a následného placení za oblečení jejich partnerky nebo manželky.

Je to stejné všude ve světě. Ženy rády nakupují a muži ne. A tak vznikl účet na Instagramu nazvaný Ubozí muži. Podívejte se na fotografie, které ukazují, kam vede společné nakupování.

Vypadají také tak vaše společné nákupy?

muzi-na-nakupech-16 muzi-na-nakupech-15 muzi-na-nakupech-14 muzi-na-nakupech-13 muzi-na-nakupech-12 muzi-na-nakupech-11 muzi-na-nakupech-10 muzi-na-nakupech-9 muzi-na-nakupech-8 muzi-na-nakupech-7 muzi-na-nakupech-6 muzi-na-nakupech-5 muzi-na-nakupech-4 muzi-na-nakupech-3 muzi-na-nakupech-2

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.