Vyberte možnost Stránka

Nejlepší strategie, jak vydělat peníze basketbalovým sázením

Nejlepší strategie, jak vydělat peníze basketbalovým sázením
Rate this post

Existuje několik způsobů, jak sázet na basketbal, ať už jde o body, handicap, peněžní hranici mezi ostatními. Ideální je však hledat pro každý trh alespoň jednu strategii.

Ve skutečnosti nám znalost trhu umožňuje vstoupit do naší komfortní zóny. Začněme tím, že se s velkým úspěchem na 22Bet CZ dozvíme něco málo o našich hlavních možnostech sázení.

Obsah článku

Postižení

Toto je nejoblíbenější basketbalový trh. Kromě nejlepších nabídek nabízí i nejlepší možnosti srovnání. U handicapu například spoléháme na „výhodu“ nebo „nevýhodu“:

  • Tým A -3,5: Pokud je naše sázka na tento handicap výhra, musí tým A vyhrát alespoň 4 body.
  • Tým B +3,5: Pokud je naše sázka na tento handicap, může tým B ztratit až 3 body, aby vyhrál.

Skore (nada/pod)

Tento trh je pro ty, kteří se zaměřují na tým. Účelem této sázky je tedy sečíst body obou týmů a zkontrolovat, zda jsou nad nebo pod navrhovanou čarou. Viz příklad:

  • Více než 160,5 bodů: Aby tato sázka vyhrála, musí mít hra alespoň 161 bodů.
  • Méně než 160,5 bodů: Aby tato sázka vyhrála, hra může mít až 160 bodů.
  • Peněžní linka nebo vítěz zápasu
  • Na tomto trhu je cílem dosáhnout vítěze hry. Bodový rozdíl tedy není důležitý.

Nejlepší strategie pro sázení na basketbal

Při sázení na basketbal nepoužívám pobuřující strategie, pouze používám analýzu k definování své pozice. U live sázení však některé strategie odděluji.

Oblíbená rekreace

V některých hrách, kde je super favoritem na výhru a začíná prohrávat, existuje šance vadit na jeho zdravotní. Vždy tedy věnujte pozornost této možnosti, která je dlouhodobě zisková.

Přes/pod druhou a třetí třetinu

To je jedna z mých hlavních strategií. Gól ve druhé a třetí třetině je skvělou příležitostí pro live sázky. Před uvedením jakýchkoli podrobností je však důležité znát tempo hry.

V pomalé hře je tendence k nižšímu skóre. Pokud je tedy míra vysoká, existuje tendence získat vyšší skóre.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.