Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat vhodný zásnubní prsten pro partnerku?

Jak vybrat vhodný zásnubní prsten pro partnerku?
Rate this post

Plánujete požádat svou partnerku o ruku, ale chcete, aby to bylo překvapení? Pro to, aby byla vaše žádost o ruku perfektní, je volba správného zásnubního prstenu zcela zásadní. Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem.

Přizvěte si na pomoc odbornice a věnujte pozornost šperkům své partnerky

Každá žena je unikátní a každá má ráda jiný druh šperků. K výběru vhodného zásnubního prstenu si můžete přizvat její kamarádky, ale také maminku. Ty vám totiž rády poradí, protože vědí, jaké šperky vaše budoucí snoubenka miluje. Abyste si svou volbou byli jistí, věnujte pozornost náušnicím, náramkům a prstenům, které vaše partnerka nosí. Ty vám totiž hodně napoví o tom, jaký materiál šperků preferuje.

Volba správné velikosti nemusí být obtížná

Jak vybrat správnou velikost zásnubního prstýnku? Koupě malého, či naopak velkého prstenu není vůbec tak romantická, jak by se mohlo z romantických filmů zdát. Vyhněte se trapasu a své nastávající změřte prst během jejího spánku, nebo si vypůjčte některý z prstenů, který nosí na prsteníčku. Popřípadě, pokud nebudete mít možnost zjistit správnou velikost, pořiďte větší prsten. Zmenšení je totiž snadné, zatímco zvětšení je v drtivé většině případů nemožné.

Zásnubní a snubní prsteny se musí doplňovat

Protože po svatbě přibude na levý prsteníček vaší novomanželky ještě prsten snubní, myslete na to již při nákupu zásnubního prstenu. Vaše snubní prsteny budou muset ladit a zároveň by měl ladit partnerčin zásnubní prsten s jejím snubním.

Ačkoliv se může zdát, že vybírání zásnubního prstýnku je náročné, s tou správnou pomocí od partnerčiných kamarádek a maminky, se jedná o příjemnou a snadnou disciplínu. Obtížné může být trefit velikost, ale i to se dá napravit. Zvážit ovšem musíte, jaký prsten byste si přáli v budoucnu nosit vy, protože zásnubním prstenem výběr prstenů teprve začíná.

 

Zdroj obrázku: Sombat S / Shutterstock.com

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!