Vyberte možnost Stránka

Boty mohou mít celou řadu podob

Boty mohou mít celou řadu podob
Rate this post

Koupit si boty můžete prakticky kdekoliv, nicméně v běžných obuvnictvích mají víceméně vždy to samé.

Toužíte-li však po něčem výjimečném, měli byste navštívit e-shop eObuv. Mimo jiné tam jsou k dostání i speciální boty Vibram FiveFingers. Ty rozhodně dokáží zaujmout na první dobrou.

Jsou jiné, ale přesto pohodlné

Za kvalitní boty dnes dáte hromadu peněz. Ani Vibram FiveFingers nestojí pár stovek, nicméně v současné době rozhodně nepatří ani do kolonky luxusního zboží. Jejich cena se pohybuje okolo dvou tisíc korun, což je více než slušné. A co je na nich tak zajímavého?

Největší předností této obuvi je jednoznačně vyhrazený prostor pro prsty. Každý prst má tady své vlastní místo a člověk se díky tomu cítí při chůzi dost podobně jako kdyby chodil boso. Zatímco ale bosé nohy jsou přirozeně zranitelné, výše zmíněná obuv vaše chodidlo dokáže dostatečně ochránit.

Takovéto chození je mnohem přirozenější, nicméně je potřeba si na ten pocit nějakou dobu zvykat. Ne vždy se to povede. V takovém případě je možné boty bez potíží vrátit, a sice do jednoho měsíce od zakoupení. Toto není možné samozřejmě všude, ale pouze v e-shopu eObuv. Možná i proto jsou recenze na eObuv tak dobré.

Do lodi i do řeky

V Aqua provedení je možné Vibram FiveFingers nosit běžně i ve vodě. Pokud se rádi procházíte přes potoky či malé říčky, případně nechcete plavat bosí, je tahle obuv určená přímo pro vás. Součástí bot je mimo jiné také protiskluzová podrážka, takže když budete dostatečně opatrní, můžete se s nimi procházet i po kluzkých površích.

Rovněž se Vibram FiveFingers dají vzít i do člunu. Běžné boty k tomuto účelu naopak příliš vhodné nejsou.

Slevový kód

V případě, že si boty budete chtít koupit ve výše zmíněném obchodě, můžete je získat se slevou 250,- Kč. Stačí se zaregistrovat do newsletteru. I díky tomu mají zákazníci víceméně pouze pozitivní zkušenosti s eObuv. Dnes vám slevu jen tak někdo nedá.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.