Vyberte možnost Stránka

7 důvodů, proč muži milují trenýrky

7 důvodů, proč muži milují trenýrky
Rate this post


Přemýšleli jste někdy, proč se pánské trenýrky těší takové oblibě? Důvodů je hned několik. Podívejte se na některé z nich, které potvrzují sami pánové tvorstva. Věřte, že některé z těchto argumentů jsou tak přesvědčivé, že by mohly trenýrky vzít místo i dámských kalhotkám.

1) Pohodlí na prvním místě

Prvním důvodem, proč dávají muži přednost bavlněným pánským trenýrkám je jednoduchý. Jde o pohodlí. Trenýrky jsou příjemné na každodenní nošení, jsou komfortní i na sport a často v nich muži i spí. Velkou výhodou tohoto druhu pánského spodního prádla je také vzdušnost a nestísněnost.

2) Příjemný materiál

Většina z nás ví, jak nepříjemné dokážou být syntetické materiály, hlavně na nahém těle a intimních partiích. I muži o tom víc své, proto dávají vždy přednost raději bavlněnému spodnímu prádlu. V tomto případě jsou tedy bavlněné trenýrky opět ideální volbou.

3) Žádný pocit stísněnosti

Trenýrky jsou vzdušné a mnohdy příjemně volné tak, že nezpůsobují pocit stísněnosti. Je na místě zvolit vždy správnou velikost spodního prádla. Dbejte na to, aby pánské trenýrky nebyly příliš malé a neomezovaly vás v pohybu. Rozhodně by však neměly být ani příliš velké, aby padaly.

4) Sluší každému

Všimli jste si někdy, že pánské trenýrky sluší každému, ať je muž štíhlý nebo má nějaké to kilo navíc? Trenýrky patří mezi pánské spodní prádlo, které dokáže skrýt i nedostatky jako jsou například širší boky nebo tlusté nohy.

5) Zdravotní benefity

Intimní partie ocení komfortní a volnější spodní prádlo. Spousta mužů si vyberte trenýrky právě ze zdravotních důvodů. Mužské intimní partie by se rozhodně neměly přehřívat a být příliš stísněné.

6) Hodí se ke všemu

Další velkou výhodou, které pánské trenýrky, oproti slipům nebo boxerkám přináší je možnost vzít si je kamkoliv. Trenýrky se hodí pod kraťasy, bermudy, ale i obyčejné tepláky. Téměř nejsou vidět pod společenskými kalhotami a skvěle se hodí i k džínům.

7) Trenýrky na sport i na spaní

Pohodlí tohoto druhu spodního prádla potvrzuje i mužská záliba spát v trenýrkách, případně si je brát na sport. A mnohé ženy mohou také potvrdit, že pánské trenýrky jsou opravdu ideální volbou, když nemáte po ruce pyžamo.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.