Vyberte možnost Stránka

Jaké vybrat hodinky k obleku?

Jaké vybrat hodinky k obleku?
Rate this post
!AdSense – before contentOblek je formálním oděvem a jeho nošení, stejně jako použití doplňků, musí splňovat určitá pravidla.

Etiketa si žádá decentnost, tudíž i výběr hodinek by měl podléhat specifickým požadavkům.

Následující rady poskytnou stručný návod, čeho byste se měli držet:

  1. Vybírejte mezi klasickými modely hodinek.

  2. Jednoduchý design – to platí jak v případě obleku, tak i doplňků.

  3. Správná barva – barva oděvu musí ladit s botami, barvou pásku, kravatou i hodinkami, které by měly být z adekvátního materiálu.

  4. Nepsaným pravidlem je, že pouzdro večerních hodinek, by mělo korespondovat s manžetovými knoflíčky.

  5. Klasické hodinky k obleku by měly mít čistý a snadno odečitatelný číselník.

 

Hodinky značky Boccia Titanium

Pánské hodinky k obleku Boccia Titanium 3580-01 představují ideální doplněk k formálnímu oděvu zejména díky elegantnímu a čistému designu. Standardem večerních hodinek je kožený řemínek, jehož barva by měla odpovídat barvě bot a pásku.

boccia-1

Boccia Titanium 3580-01

Jedinou správnou barvou pro pravého gentlemana je černá. Použitím titanu a safírového sklíčka při výrobě hodinek docílila firma Boccia Titanium jedinečné ozdoby mužského zápěstí, která je lehká a příjemná na ruce.

Jaké hodinky nosíte k obleku vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.