Vyberte možnost Stránka

Umělec dává svým dětským kresbám reálnou podobu

Umělec dává svým dětským kresbám reálnou podobu
Rate this post
!AdSense – before contentTelmo Pieper mění své dětské kresby ve skutečné tvory. Výsledek je skutečně fascinující!

Holandský umělec Telmo Pieper rozhodl vdechnout svým výkresům z doby dětství reálnou podobu. Zvířata jsou vykreslená do nejmenšího detailu!

Zdroj:  telmopieper.com

Jak se vám líbí jeho díla?

kresli-8 kresli-7 kresli-6 kresli-5 kresli-4 kresli-3 kresli-2 kresli-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.