Vyberte možnost Stránka

Muži úklid nenávidí. Často si radši zaplatí úklidové služby

Muži úklid nenávidí. Často si radši zaplatí úklidové služby
Rate this post
!AdSense – before contentHadr, smeták, mop, prachovka ani vysavač nepatří zrovna mezi nejlepší kamarády každého muže. Většině se naopak ježí všechny chlupy, sotva pomyslí na to, že by něco z toho měli vzít do ruky a provést pořádný úklid. Nebo snad ještě hůř – umýt okna či vyžehlit prádlo.

 

Uklízí jen každý 10, jak to řešíte vy?

Sám od sebe uklízí jen každý desátý muž. Podle průzkumu si sice 85 procent mužů a 84 procent žen myslí, že úklid není zábava, nýbrž nutná rutina, a v čistém a příjemném prostředí by chtěl žít snad každý, sám od sebe ovšem uklízí jen každý desátý muž a každý třetí muž úklid provede, pokud jej k tomu donutí jeho partnerka.

Tento přístup ovšem může být v každé domácnosti pořádnou třecí plochou a vyvolat tak nejednu velkou hádku. Není výjimkou, že spory zajdou tak daleko, že muž nemá na výběr a chtě nechtě zkrátka uklidit musí. Podle statistik ale řada mužů úklid nenávidí natolik, že tento problém řeší velice fikaně – na úklid domu si najmou specializovanou firmu.

 

Jak správně vybrat úklidové služby?

Pokud se i vy rozhodnete jít touto cestou, buďte při výběru firmy, které svěříte úklid své domácnosti nebo kanceláře, obezřetní. Hlavním kritériem při výběru by neměla být cena. Pokud totiž bude příliš nízká, pravděpodobně se to dost znatelně odrazí na kvalitě úklidu. Zaměřte se raději na reference – a především si je ověřte. Firmy si na své internetové stránky mohou napsat v podstatě cokoli, ty nejzajímavější reference si proto ověřte telefonicky nebo přímo osobně. Seznamte se také s lidmi, kteří pro vás budou úklidové služby zajišťovat, mělo by se jednat o přátelský a prověřený personál. Zjistěte si firemní standardy kvality a ujistěte se, že firma má odbornou praxi, odborné a ISO certifikáty a používá kvalitní technologie a nejlépe i ekologické čisticí prostředky.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.