Vyberte možnost Stránka

Body art iluze

Body art iluze
Rate this post
!AdSense – before contentCo vypadá jako obyčejná hranice dřeva, vůbec nemusí být obyčejnou hranicí dřeva. Podívejte se na umění malířky Johannes Stoetterm, která vytváří iluze pomocí svého štětce.

Uznávaná malířka  Johannes Stoetter maluje lidi a vytváří dokonalou iluzi pro naše oči. Je to člověk nebo snad zvíře, rostlina nebo kus ovoce. Působivé a detailní obrazy dají mnoho práce a důkladného plánování. Johannes tráví pět měsíců nad naplánováním a 8 hodin nad malováním jednoho “obrazu“. Vítězka světového mistrovství v Bodypaintingu získáva inspiraci v přírodě. Její úžasná práce je spojením dvou velkých vášní, malování a přírody.

Podívejte se, jak dokáže vaše oko zmást! Budete se divit!

Website: johannesstoetterart.com

bodyart-iluze-1 bodyart-iluze-2 bodyart-iluze-3 bodyart-iluze-4 bodyart-iluze-5 bodyart-iluze-6 bodyart-iluze-7 bodyart-iluze-8

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.