Vyberte možnost Stránka

Táta a jeho syn staví sochy Transformers z kovového šrotu

Táta a jeho syn staví sochy Transformers z kovového šrotu
Rate this post
!AdSense – before contentOtec zemědělec a jeho syn si zajistili skvělé zisky. Jejich sochy z kovového šrotu jsou hitem!

Rodinný tým otce a syna v jihovýchodní Číny se proslavil výrobou obrovských soch Transformerů. Jde o recyklaci náhradních automobilových dílů, které by jinak skončily na vrakovišti. Yu Zhilin a jeho syn našli perfektní způsob využití, ve svém volném je používají k výrobě velkolepých podobizen “autobotů“ z filmu Transformers.

Podívejte se na sochy, které jsou v Číně obrovským hitem!

Sochy Transformers z kovového šrotu aut

transformers-1 transformers-2 transformers-3 transformers-4 transformers-5 transformers-6 transformers-7 transformers-8 transformers-9

Více informací: shanghaiist.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.