Vyberte možnost Stránka

Halloweenské vychytávky do kuchyně! Zpestřete si Svátek všech svatých!

Halloweenské vychytávky do kuchyně! Zpestřete si Svátek všech svatých!
Rate this post
!AdSense – before contentMotiv lebky může zdobit vaši dýni i snídani. Začněte ráno zdravě a zároveň strašidelně! S těmito vychytávkami to půjde snadno!

1. Vejce natvrdo s motivem lebky – Potěší nejen děti!

lebka-1 lebka-2 lebka-3

 

2. Volské oko ve tvaru lebky

lebka-4 lebka-5

3. Lžička ve tvaru lebky, která zabrání zbytečnému slazení kávy nebo čaje – Chytré!

lebka-6 lebka-7 lebka-8 lebka-9

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.