Vyberte možnost Stránka

ReFresh bistro nezlikvidovala ani pamlsková vyhláška, ani covid

ReFresh bistro nezlikvidovala ani pamlsková vyhláška, ani covid
Rate this post

Co by to bylo za školu bez bufetu. Sem tam děti dostanou chuť na něco dobrého, někdy si zapomenou svačinu, nebo mají málo času na oběd, takže jsou rádi, že si mohou skočit na bagetu či toust. Pod vlivem tzv. pamlskové vyhlášky se sortiment školních bufetů proměnil, ale stále v nich lze najíst zdravé jídlo, na němž si pochutnáte.

Zdravé jídlo už nějaký ten čas servírují pobočky REFRESH BISTRO. Ani nepříznivé okolnosti jako pamlsková vyhláška a covid je nepoložily.

I potraviny bez vysokého obsahu soli, tuku a cukru mohou být chutné

V roce 2016 byly školní bufety nuceny uzpůsobit svůj sortiment novým předpisům. Dle pamlskové vyhlášky nemohou prodávat sladkosti, potraviny s vysokým obsahem soli, tuku a cukru. Nejeden školní bufet kvůli tomuto kontroverznímu pravidlu zkrachoval. Když v září 2018 přišlo jeho zmírnění, bylo už pozdě. Ne pro REFRESH BISTRO.

Tento školní bufet jen tak něco nepoloží. Vypořádal se s pamlskovou vyhláškou, v jeho nabídce dnes najdete skvělé tousty, oblíbené bagety, hot dog i české tradiční párky na tácku. Nechybí samozřejmě ani káva, která zlepší každý náročný den, dodá energii či zvedne náladu po nepovedené písemce.

Po době covidové se síť REFRESH BISTRO rozšiřuje

Školní bufet REFRESH BISTRO od září najdete ještě na více školách než dříve. Po celé ČR měla síť bufetů 17 poboček, od nového školního roku jich bude 35. Působí na gymnáziích, středních průmyslových školách i jiných typech škol. Úplně první provozovna vznikla v roce 2017, od té doby se mnoho změnilo – kvůli pamlskové vyhlášce například sortiment. I s tím se ale vypořádal. Má sofistikovaný pokladní systém a zákaznické účty, pomocí karty pro každého studenta je tedy možné kontrolovat, co se komu dá podle vyhlášky prodat.

Škola bez bufetu není úplná. Školy, jejichž bufet v době covidu zkrachoval, nebo se nedokázal vypořádat s pamlskovou vyhláškou, už tedy ví, na koho se obrátit.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.