Vyberte možnost Stránka

Funkční a stylový doplněk – Memobottle

Funkční a stylový doplněk – Memobottle
Rate this post
!AdSense – before contentMemobottle je stylový doplněk, který má kromě svého neotřelého designu zaujme především svou funkcí! Zjistěte, co to vlastně Memobottle je a proč se hodí zrovna k vám a vašemu stylu oblékání?

Přečtěte si vše podstatné o žhavé novince v oblasti pánských doplňků. 

Znáte to, jste v jednom kole a nemáte vlastně ani chvilku na to si sednout, najíst se a doplnit tekutiny. Jelikož mužů, kteří jsou v plném pracovním nasazení, je stále více, vznikla speciální lahev na vodu, se kterou si nezapomenete nalít pití a dodržovat pravidelný pitný režim.

Pro ty, kteří nechtějí nosit neskladnou lahev s vodou v pánské tašce, je tu Memobottle

Designová láhev na vodu Memobottle

Jde vám o zdraví a zároveň si chcete užívat komfortu a stylu v jednom? Neuvěřitelně praktická láhev na vodu je originální a funkční novinka, která vás ohromí nejen svou skladností. Díky tvaru A5 nebo A6 (velikost knihy) si ji snadno můžete strčit do tašky i kapsy i kabátu či kalhot. Zkrátka budete mít po ruce dostatek čisté vody na pracovní schůzce i při veškerém běhání po městě.

memobottle

Memobottle se vám pohodlně vejde do vaší tašky hned vedle diáře.

Budete za hvězdu!

Představte si, jak na pracovní schůzce nebo rande vyndáte z aktovky mimo svého diáře či tabletu také Memobottle, zaručeně sklidíte obdiv za originalitu a výjimečnost! Obchodním partnerům ukážete, že umíte najít vždy to nejlepší řešení, partnerce zas, že máte svůj styl a svým zákazníkům, že nabízíte funkci i design.

Kromě toho už nikdy nebudete netrpělivě čekat na to, až vám obsluha přinese vodu. Memobottle přináší konec žíznění!

memobottle2

Součástí balení jsou dvě víčka – bílé i černé. To abyste, každý den a za každých okolností ladili!

Velikost tak akorát

Menší láhev A6 pojme 375 ml vody, což jsou téměř čtyři decky stále po ruce. Tato láhev se vám vejde do kapsy kalhot, pánského psaníčka i obalu na tablet.

Vetší velkost A5 s objemem 750 ml už je o něco rozložitější, přesto se stále pohodlně vejde do pánské aktovky, messengeru či jiného zavazadla. Stále tak budete budit dojem a už nikdy nebude mít žízeň!

memobottle4 (1)

Ke kávě patří voda, mějte ji vždy u sebe v Memobottle. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.