Vyberte možnost Stránka

Nosíte brýle? Podívejte se, kdy se staly vaše obroučky IN

Nosíte brýle? Podívejte se, kdy se staly vaše obroučky IN
Rate this post
!AdSense – before contentEvoluce probíhá na všech frontách. A jelikož dnes máme lasery, které nás rychle zbaví oční vady, jsou brýle dnes už hlavně módními doplňky.

Podívejte se na video, které vám představí dlouhou cestu brýlí. Pozorně sledujte, jak se z praktické pomůcky stala módní záležitost.

Čtěte také: Jak vybrat správný tvar slunečních brýlí podle tvaru obličeje?

Jaké nosíte brýle vy? Kulaté či hranaté? S dioptriemi nebo sluneční? Možná se budete divit, ale některé modely brýlí, které jsou aktuálně velmi trendy jsou vlastně historickými kousky!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.