Vyberte stránku

Adrenalinový zážitek jako ideální dárek pro muže

Adrenalinový zážitek jako ideální dárek pro muže
Hodnocení

Obdarovat muže není snadný úkol, zvlášť chcete-li se zaskvět originálním dárkem. Pokud už vás na rodinných či jiných oslavách nebaví stále dokola vídat parfémy, knihy či hodinky, odlište se a zkuste zvážit zážitek jako dárek. Užít si trochu adrenalinu, vyzkoušet si to, co jindy nemůže, nebo si dokonce splnit svůj dětský sen, to většinu pánů jakéhokoliv věku potěší více než jiné dary, které běžně dostávají. Až tedy budete přemýšlet, co sehnat svému tatínkovi, manželovi, bratrovi, švagrovi, tchánovi nebo kamarádovi k narozeninám, Vánocům či jiné zvláštní příležitosti, máte nyní o inspiraci navíc.

Jídlo a pití potěší každého muže

Zážitky pro muže mohou mít různý charakter. Vyhoví klidnějším i bouřlivějším povahám. Například milovníci gastronomie ocení špičkové kulinářské kurzy, kde se naučí připravovat své oblíbené steaky tak, aby chutnaly celé rodině. Pokud oslavenec zrovna neholduje jídlu, ale pití ho zajímá, návštěvou pivních lázní, degustací špičkových vín, koňaků či karibských rumů jistě nepohrdne. Zážitkové dárky pro muže z oblasti stravování patří k těm, o kterých se později nejen dlouho povídá, ale mají i vzdělávací charakter.

Řídit Gallardo se vám jen tak nepoštěstí

Samostatnou kapitolu tvoří adrenalinové zážitky. Je známé, že muži jsou obecně vášnivými řidiči, možnosti vyzkoušet si ovládat vozy, do kterých si v běžném životě jen tak nesednou, tak neodolají. Zážitkové jízdy autem slibují prohánět se po okruhu v takových rychlostech, která na silničních komunikacích rozhodně není povolená. Nasát vůni interiéru a zaposlouchat se do burácení motoru takových silničních velikánů, jako je Ferrari, Lamborghini Gallarado případně Ford Mustang, to je dárek, za který vám bude obdarovaný vděčností líbat ruce.

Na pár minut pilotem

A nemusí jít pouze o vozidla, jejichž řízení si lze vyzkoušet. Usednout lze i do simulátoru ponorky nebo si vyzkoušet létání ve virtuální realitě. Vždyť každý z nás alespoň jednou jako malý zatoužil být pilotem. Umožněte svým blízkým tento sen alespoň částečně prožít.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!