Vyberte možnost Stránka

Turnikety, závory, parkovací systémy – Víte, jaké je jejich využití?

Turnikety, závory, parkovací systémy – Víte, jaké je jejich využití?
Rate this post
!AdSense – before contentJste majitelem parkoviště? Chcete mít kontrolu nad tím, kdo přichází do vaší firmy? Pak se jistě budete zajímat o koupi závory, parkovacího systému či turniketů.

Obsah článku

Víte, kde všude se používají parkovací systémy a turnikety?

Provozovatelé parkovišť ve městech či různě významných místech se snaží,a by místa pro parkování byly více či měně o bezobslužné. K tomu slouží umístění závory, která usměrňuje vjezdy a výjezdy automobilů do a z parkoviště a majitelé parkovišť tak mají o starost méně!

Na parkovištích se však využívají nejen samořízené závory, také parkovací systémy zde najdou využití.

 

Co je parkovací systém?

Jde o kombinaci závory, automatické pokladny a odbavovací soustavy. Nejvíce jsou používány na velkých parkovacích plochách, krytých i těch venkovních.

Výhody parkovacího systému

Jednoznačnou výhodou je jednoduchost obsluhy, jak pro samotné provozovatele parkoviště, tak i pro ty, kteří zde parkují. Celý systém a jeho jednotlivé části se dají nastavit tak, aby bylo vše rychlé, bezpečné a jednoduché zároveň. Automatická pokladna umožňuje nastavení výdeje parkovacích lístků, také lze zvolit přijímání mincí nebo bankovek české měny i těch zahraničních (nejčastěji euro).

 

Turnikety jako kontrola pro vaši firmu či provozovnu

Chcete mít přehled, kdo se pohybuje ve vaší firmě? Kdo do ní přichází, kdo a kdy odchází? Pak si do své provozovny umístěte počítadlo vstupů v podobě turniketu. Turnikety se vyrábí v různých modelech a podle toho se i liší jejich nastavení. Vždy se však dají nastavit tak, aby splňovaly vaše potřeby a představy.

Lze si pořídit turniket vysoké (2 m a výše), které zamezují přeskočení, podlezení či obejití, také si můžete koupit takový turniket, kteří připomíná jen branku. Turnikety jsou elektrická zařízení, která však disponují možností volného průchodu v případě výpadku elektrického proudu.

 

AUTOGARD – Nákup parkovacích systému, závor a turniketů

Prověřený český prodejce s 20letou historií dodává kvalitní produkty po celé ČR. Společnost disponuje přímou spoluprací s výrobci parkovacích systémů a závor i turniketů.
Kompletní informace a nabídku najdete na stránkách prodejce autogard.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.