Vyberte možnost Stránka

Jak zvýšit svou plodnost?

Jak zvýšit svou plodnost?
Rate this post
!AdSense – before contentJe to vždy stresující, když jsou potíže s početím. Většina párů si myslí, že otěhotní, jakmile se o to začnou snažit, ale ve skutečnosti se to podaří takto snadno pouze 25% párů. Problém s početím může být způsoben celou řadou různých faktorů, ale kvalita spermií se řadí mezi ty nejvíce důležité.

Existuje několik různých způsobů, jak můžete svou plodnost posílit. Mezi ty nejsnazší patří změna životního stylu.

Takže pokud máte se svou plodností problém, nezoufejte, můžete s tím něco udělat.

Obsah článku

Omezit vysokou teplotu.

Teplo

Věřte tomu nebo ne, teplota je velmi důležitá, pokud jde o mužskou plodnost. Produkce spermií funguje dobře jen do 37 º C. Různé běžné činnosti tuto teplotu zvyšují. Jedná se například o nošení těsného spodního prádla, dlouhé koupele v horké vodě, vířivky a sauny či nošení mobilu v přední kapse.

 

 

 

StravaStrava

Jídlo má v našem životě velkou roli a rozhodujícím způsobem ovlivňuje kvalitu spermatu. Pokud jde tedy o Vaší výživu, je důležité jíst zdravé potraviny. A hlavně zařadit do svého jídelníčku čerstvé ovoce a zeleninu. Je věděcky dokázáno, že například granátové jablko pomáhá zlepšit pohyblivost spermií.

Někteří muži se pokusí dostat nějaké vitamíny do svého těla formou tablet. Ty ale nemají takové účinky, jako čerstvé ovce.

 

Žít zdravě.Životní styl

Změna jídelníčku jde ruku v ruce s určitou změnou životního stylu. Kouření, alkohol a drogy, to vše negativně ovlivňuje Vaší plodnost. Pokud si dáte sklenku vína nebo piva ničemu neuškodíte, ale jestli je Vaší večerní náplní nárazové pití tvrdého alkoholu, věřte, že vývoj Vašich spermií je těžce ovlivněn. Alkohol a drogy by se měli při početí omezit úplně.

 

 

Pravidelné cvičení.Cvičení

Nadváha je také při početí možnou překážkou. Lékaři doporučují mírné každodenní cvičení pro zajištění dobré kondice. Každodenní 20 minutové cvičení Vám může zajistit úspěch při početí.

Pozor! Pokud jste do blázen do posilování a berete nějaké testosteronové doplňky, mějte se na pozoru. Je známo, že testosteron je druh steroidu, které také negativně ovlivňují vývoj spermatu.

 

StresStres

Ať už jste ve stresu z práce nebo z problémů z při početí, snažte se uklidnit. Pokud Vaše tělo vyrábí stresové hormony nemá již sílu na to vytvářet hormony plodnosti. Je proto důležité, aby jste se pokusil stres odbourat. Jít na masáž nebo zkusit různé uklidňující terapie. Stres je nepřítelem erekce a ejakulace, pokud nebudete svůj stres řešit může se z početí stát běh na opravdu dlouhou trať.

 

 

SexSex

Mějte na paměti, že příliš mnoho sexu vlastně poškozuje pravděpodobnost početí. Někdy se páry milují i 3 až 4 za den, aby zvýšili možnost početí. Jenže dělají pravý opak. Lékaři doporučují sex jednou za 24 hodin. Pokud máte sex vícekrát, kvalita Vašeho spermatu klesá a tím i možnost početí.

 

 

 

Pozitivni pristupPozitivní přístup

I když může početí chvíli trvat, je důležité zůstat v psychické pohodě. Plodnost můžete ovlivnit jak vy, tak i Vaše partnerka. Mějte na mysli, že početí je radost a ne povinnost. Čím měně budete na tento tlačit, tím zvýšíte možnost, že partnerka otěhotní.

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.