Vyberte možnost Stránka

Nechte v létě na hlavě aneb Jak nosit pánské bekovky?

Nechte v létě na hlavě aneb Jak nosit pánské bekovky?
Rate this post
!AdSense – before contentSlunce praží a vy přemýšlíte, čím si zakrýt hlavu? Nabízí se kšiltovka, ale každý ví, že teprve v bekovce budete opravdový muž!

Na škole jste nedali bez čepice s kšiltem ani ránu, s postupem let však chápete rozdíl mezi tím klukem a mužem, mezi touhou zapadnout a vlastním stylem

Oblek byl z velké části nahrazen džínami, stejně tak bekovka se přetlačuje v náporu módy s pletenými čepicemi, nebo ještě hůře, kšiltovkami. Čím to je? Stejně tak jako oblek, i bekovku si totiž může dovolit jen opravdový muž.

Muž v bekovce, to je módní odvaha, to gentlemanské chování, to je charakter už od pohledu. Chcete i vy být tímto mužem? Vyberte si svou bekovku a ta velká změna přijde.

Stát se “bekovkářem“ je přirozená věc

Nebudeme si nic nalhávat, i my, ti super chlapi z redakce, jsme všichni do jednoho vyrostli na kšiltovkách s nápisy a výšivkami. Naštěstí v době, kdy jsme se úspěšně vymanili z období puberty, přišly možnosti cestování, dalšího studia a někteří se vrhli i do podnikání. V této době významných životních kroků nás osvítil “duch bekovky“ v podobě touhy budovat svůj život a budovat si i svůj vlastní styl oblékání.

bekovky-leto-0001

Letní bekovka ze 100% lnu od Bugatti Newsboy Classic, foto: milujemebekovky.cz

Symbol vlastního stylu

Jedním ze symbolů vlastního stylu oblékání je neformální, přesto stále velmi stylová pokrývka hlavy – bekovka. S touto cap můžete povolit uzdu své módní představivosti, přesto se vyplatí držet ověřených kombinací. V létě si bekovka skvěle rozumí s lehkým blejzrem z tvídu a modrými chinos kalhoty. Co se týká materiálu bekovky, vsaďte na len, jenž skvěle odolává vysokým teplotám a vám se tak nebude potit hlava.

bekovky-leto-2

Na pánské bekovce je skvělé to, že vždy udělá váš (nejen letní) outfit jiný, zajímavý. Foto: Pinterest

bekovky-leto-3

Neptejte se “proč bekovku?“, řešte to, proč bekovku ještě nemáte! Foto: Pinterest

Letní šatník se bez ní neobejde a vy také ne!

Jelikož je pánská bekovka nesmrtelnou klasikou, jde o nepostradatelný kousek vašeho šatníku, ať už je vybaven v jakémkoliv stylu. Tato tradiční cap si bude rozumět se vším a vždy. Oživte tedy nejen svůj letní outfit, buďte jiný na svém prvním rande, důležité pracovní schůzce nebo při posezení na zahrádce s přáteli.

Letní bekovka z bavlny, lnu nebo bambusových listů udrží vaší hlavu v příjemným chládku a její pevný kšilt zabrání oslnění od sluníčka – žádná minisukně vašemu pohledu neunikne!

bekovka-milujemebekovky

Pánská čepice bekovka Elegant Classic je kombinací klasiky a moderního stylu. Foto: milujemebekovky.cz

Elegantní spojení čepice s kšiltem a klobouku, to je bekovka, to je vaše potřeba pro léto 2016!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.