Vyberte možnost Stránka

100 let pánského spodního prádla – Fajn inspirace i odstrašující modely v 3 minutovém videu

100 let pánského spodního prádla – Fajn inspirace i odstrašující modely v 3 minutovém videu
Rate this post
!AdSense – before contentMnohem více látky – tak by se dal shrnout základní rozdíl mezi spodním prádlem v minulých letech a dneškem. Oblékli byste si bavlněný overal?

Tří minutové video vás provede historií pánského spodního prádla.

Dnes se největší popularitě těší boxerky, ale pánové rádi obléknou i minimalistické modely tang a jocksů. Ovšem i klasické slipy zažívají návrat, a to v push-up verzi.

Čtěte také: 

6 chyb ve spodním prádle, díky kterým budete POŘÁD single!

Jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.