Vyberte možnost Stránka

Přemýšlíte nad vlastním bazénem? Porovnali jsme hned 3 nadzemní bazény různých cenových kategorií

Přemýšlíte nad vlastním bazénem? Porovnali jsme hned 3 nadzemní bazény různých cenových kategorií
Rate this post
!AdSense – before contentVedro k padnutí, vy i rodinka jste na omdlení a všichni si usilovně přejete mít možnost osvěžení. Na žádné dlouhé přemýšlení není čas ani energie, pořídit nadzemní bazén je ten nejlepší nápad tohoto léta!

Sepsali jsme to nejpodstatnější, porovnali to nejdůležitější, aby byl váš výběr bazénu skutečně hračka!

Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, našli jsme 3 nejoblíbenější modely a ty mezi sebou porovnali. Stačí vám tak pouhé dvě minuty čtení, abyste zjistili, který bazén vám brzy bude přinášet hodiny a hodiny osvěžující rozkoše.

Tak jdeme na to, táto!

Obsah článku

Tahle značka bude vyhovovat vám i rodině!

Nadzemní bazény se dají koupit v každém druhém supermarketu, ale! I když vás bude cenovka lákat, nechcete přece bazén na jedno léto. Nevyhazujte těžce vydřené peníze a vsaďte na kvalitní modely bazénů značky Tampa. Oceníte hlavně bezpečnost, odolnost (každé dítě je pěkné kvítko) a jednoduchost montáže. To ovšem není vůbec všechno!

Do našeho výběru jsme vybrali 3 modely, z nichž každý bude splňovat vaše aktuální požadavky.

Bazén Tampa 3,96×0,84 m bez filtrace

Tento model bude vyhovovat těm nejméně náročným. Za zcela minimální investici získáte možnost příjemného osvěžení vy i vaše děti. Samozřejmě, že nízká pořizovací cena souvisí s velikostí bazénu – na velké plavecké závody to opravdu nevypadá. Ale díky poměrně malému objemu vody vás čeká také méně starostí s čištěním. Pískovou nebo kartušovou filtraci si sice budete muset dokupit, ale její použití bude rychlovka.

tampa-01

Konstrukce bazénu je samostatná, při “stavbě“ bazénu stačí jen nafouknout horní límec a přibývající voda pak bazén už sama postaví. Foto: marimex.cz

Bazén Tampa 3,05×0,76 m s pískovou filtrací ProStar 4

S cenou pod pět tisíc patří tento bazén mezi nejčastější volbu vůbec. Bazén je svými rozměry o něco menší než první model, pohodlně však pojme dospělé i děti a nabídne jim osvěžení i skvělou zábavu v těch největších horkách. Za jasnou výhodu pak považujeme pískovou filtraci ProStar 4, která s obsahem 17 kg filtračního písku a tichým čerpadlem spolehlivě vyčistí celý bazén, a co víc, je už v ceně!

tampa-2

Stačí už jen najít to správné místo a bazénová bitva u vás na zahradě může začít! Foto: Marimex.cz

Bazén Tampa ovál 3,05×5,49×1,07 m s pískovou filtrací ProStar 3

Když už kupujete bazén, tak pořádný? Souhlasíme. Tento nejdražší a největší model vám přichystá zážitek podobný jako v zapuštěném bazénu. Je vhodný pro velkou rodinu i sousedovo děcka. Zkrátka ideální prostor pro vodní párty dětí i dospělých. Plusem je také jednoduchá obsluha a montáž. Vytkneme jen vyšší náklady na provoz, ale to se dá u tohoto bazénového “obra“ očekávat.

tampa-3

Větší v tomto případě neznamená složitější, tento bazén postavíte i bez komplikovaných návodů. Foto: Marimex.cz

Už víte, v čem se letos chcete koupat?

Možná jste si od našeho srovnání slibovali zásadní rozdíly s jasným favoritem, ale v podstatě je to jen o tom, jaké rozměry vám vyhovují. Bazény Tampa jsou totiž jistotou kvality. Vše ostatní je už pak jen o příslušenství a vašich konkrétních potřebách, co se zahradního koupání týče.

Více info na http://www.marimex.cz/

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.