Vyberte možnost Stránka

Víme, kdo vám pomůže s prodejem nemovitosti

Víme, kdo vám pomůže s prodejem nemovitosti
Rate this post


Dnešní doba přeje prodejům nemovitostí. Ceny jsou na historickém vrcholu a někteří zlí jazykové tvrdí, že po době hojnosti a ekonomického růstu má každou chvíli přijít krize, což by mohlo znamenat i pokles cen nemovitostí. Možná právě teď je tak ideální doba, jak prodat byt, dům či pozemek. A kdo vám s tím pomůže? Nemusíte se nutně upisovat realitní kanceláři, protože skvělým pomocníkem je i moderní a férový realitní portál CINCINK. Jak funguje a na co si dát pozor při prodeji nemovitosti? To se dozvíte v článku.

Portál, který vám rozumí

Pozice prodávajícího může být poměrně ošemetná, když nevíte, jak se pohybovat v nabídce jiných nemovitostí a dostat tu vaši k potenciálním zájemcům. V dnešní moderní době je velkou výhodou, že nemusíte kupovat inzertní prostor v novinách a podobně, protože stačí zadat inzerát do vybraného portálu na internetu. Konkrétně je dobrou volbou například férový realitní portál CINCINK. Zde jsou navíc připraveny i doplňkové služby pro prodávající i kupující, aby bylo všechno v pořádku a prodej byl jednodušší.

Prodej bytu zvládnete

S takovou pomocí jistě zvládnete i poměrně náročný prodej bytu. Na začátku je možné využít odhad ceny nemovitosti, kdy vám znalec podle tabulkových údajů a aktuálních cen podobných bytů dá doporučení, za jakou částku můžete reálně prodat svůj byt. Pak nezbývá nic jiného, než se pustit do přípravy inzerátu.

Vložte inzerát a vyčkejte

Až budete mít hotové fotky a připravený popisek, vložte inzerát zdarma na portál CINCINK. Vaše nabídka se rázem dostane k velkému množství lidí a začne kolotoč osobních prohlídek. Čím lepší inzerát jste připravili, tím více lidí se bude ozývat. Pokud navíc půjde o dobrou nemovitost v žádané lokalitě, budete překvapeni, jak rychle to půjde.

Připravte se na smlouvu

Pokud se někomu nemovitost natolik zalíbí, že si ji bude chtít koupit, neobejdete se bez dobře připravené smlouvy. V případě, že prodáváte byt či dům poprvé a nemáte zkušenosti s přípravou smluv, raději se obraťte na odborníky, kteří vám s tím pomohou.

Právní kontrola přináší jistotu pro obě strany

Férový realitní portál je totiž připraven i na tento problém. Objednat si můžete právní služby, kdy vám zkušený právník zkontroluje navrhovanou smlouvu, případně připraví vhodné znění. Vše správně a bez chyb, což je u prodeje za tak velké částky velmi důležité.

Povinnosti po prodeji nemovitosti

Jakmile prodáte nemovitost a získáte peníze, ještě je potřeba vyřešit několik formalit. To, jaké jsou vaše povinnosti a co naopak musí vyřešit kupující, je vhodné zjistit z ověřených zdrojů.

Daň a další důležité věci

Příkladem místa, kde najdete důvěryhodné informace, je realitní portál CINCINK. Dočtete se zde, jak funguje daň z prodeje nemovitosti a co všechno si musíte ohlídat i jaké jsou termíny.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.