Vyberte stránku

Interiér čistě pánského obýváku? Je v něm spoustu místa pro funkční styl!

Interiér čistě pánského obýváku? Je v něm spoustu místa pro funkční styl!
Interiér čistě pánského obýváku? Je v něm spoustu místa pro funkční styl!
Hodnocení

Bydlíte single? Využijte této volnosti a zařiďte si svůj obývací pokoj podle svého. Zaměřte se především na to, aby byl obývák plně účelný, aby z něj čišel styl na první pohled a aby v něm bylo příjemně především vám jako jeho majiteli.

Prostory obývacího pokoje lze pojmout stylově v ryze mužském stylu. Poradíme vám, jak na to!

Obývací pokoj je důležitý středobod pánského bydlení

Tímto prostorem totiž nejvíce ukazujete každé (ženské) návštěvě, že zde velíte vy. Co to znamená? V praxi je to nějak následovně:

  • Mužskému obýváku vévodí velká kožená pohovka, aby bylo kam pohodlně natáhnout nohy a kam usadit (ženskou) návštěvu. Dekorativní polštářky? Když už, tak v rozumném množství a stylovém tmavém provedení.
  • Co se týká obývací stěny, najdete v ní pár knih, nějakou tu cennou láhev whisky, možná krabičku s doutníky a nějakou slušnou elektroniku. Zkrátka žádná zbytečná dekorace, která zabírá místo a komplikuje úklid.
  • Co dál? Řeklo by se, že to každému modernímu chlapovi ke štěstí a relaxaci stačí. Ještě je tu ovšem konferenční stolek. Žena stolek vnímá jako místo k vystavení nepotřebných váziček, tácků, podtácků,  svíček… V pánském obýváku nenajdete na konferenčním stolku většinou nic. Volný prostor na stolku je využíván k položení dobrého jídla, pití, novin apod.

foto_detail_main_zoom_2092_1

Pánský obývací pokoj splňuje nároky, co se pohodlí, volného místa a stylu týká. Kožená pohovka je tak základní vybavení. Foto: Nabytek-elegance.cz

pohovka-men (1)

Z kožené sedací soupravy se všechny sexy slečny ”posadí”! Foto: Pinterest

foto_detail_main_zoom_12576_1

Jednoduchost obývací stěny potěší každého chlapa. Foto: Nabytek-elegance.cz

obyvak-chlap

Funkce jde ruku v ruce se stylem. Žádné zbytečnosti do obývací stěny nepatří. Souhlasíte? Foto: Pinterest

foto_detail_main_zoom_2928_1

Konferenční stolek se může snadno stát chloubou vašeho obýváku. Masivnější zpracování není vůbec na škodu. Foto: Nabytek-elegance.cz

foto_detail_main_zoom_2028_1

Konferenční stolky prodejce Nabytek-elegance.cz jsou moderní a kvalitní. Díky tomu přináší do každého obývacího pokoje vítané oživení. Foto: Nabytek-elegance.cz

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz