Vyberte stránku

Vylaďte si kancelář k dokonalosti

Vylaďte si kancelář k dokonalosti
5 (100%)
celkem 2 hodnocení

V práci většina lidí během pracovního týdne tráví více času než doma. Proto vždycky stojí za to si svou kancelář vybavit tak, aby vám zde bylo příjemně. Ano, i osm hodin u počítače může probíhat v klidu, pohodě a dobré atmosféře. Záleží na tom, jaké máte kolegy, a také právě na vybavení pracoviště.

Člověk, jehož pracovní náplň tvoří osmihodinové koukání do počítače, toho moc nepotřebuje. A tak by aspoň to málo mělo být pořádné.

Základem je dobrá židle

Nejvíce peněz byste měli investovat do kancelářského křesla. Zajistí vám totiž nejen pohodlné posezení, ale také zdravá záda. Když vyberete dobrý ergonomický model, nebudete se potýkat s bolestí beder, za krkem či hlavy. Na druhou stranu je potřeba dodat, že ani ta nejlepší židle nenahradí pohyb. Člověk se sedavým zaměstnáním by měl aspoň po večerech trochu sportovat.

K ní patří pevný stůl

Podobně důležitý jako židle je i kancelářský stůl. To byste se divili, v kolika firmách mají rozvrzané stoly z velkých obchodních řetězců, které sotva drží pohromadě. Rohy se jim odlupují a je jen otázkou času, kdy se rozpadnou. Tohle rozhodně není dobrá cesta. Dnes se dá pořídit kancelářský nábytek za skvělé ceny, tak na co ještě čekáte?

Nenechte bílé zdi

Po stolu a židli může dojít na zdi. Je škoda nechat je jen nudně bílé. Můžete zde vystavit obrazy či plakáty – třeba tematické k oboru vaší činnosti. Co byste řekli například plakátům známých osobností, jako byli Steve Jobs, Albert Einstein a další? Namotivujte se k lepším výkonům!

Nechte kancelář zazelenat se

Domácká atmosféra by nebyla kompletní bez zelených rostlin. O jejich zalévání se jistě nějak podělíte, na sucho neumřou. Buď zvolte klasické interiérové květiny, nebo si ve firmě společně pěstujte něco většího a zajímavějšího, kupříkladu banánovník.

Jestliže kancelář sdílíte s dalšími kolegy, samozřejmě bude vhodné domluvit se na jejím vylepšení s nimi. Přijďte ovšem s konkrétním návrhem, pak se daleko snadněji domluvíte. Vytipujte si květinu, obrazy, křeslo či nové stoly. Velká nabídka a levný nábytek na vás čekají na Atan.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!