Vyberte stránku

Nealko osvěžení pro chlapa? Udělejte si okurkovou limonádu

Nealko osvěžení pro chlapa? Udělejte si okurkovou limonádu
Nealko osvěžení pro chlapa? Udělejte si okurkovou limonádu
Hodnocení
!AdSense – before contentOsvěžující vitamínová bomba! To je okurková limonáda, kterou si snadno připravíte dle našeho jednoduchého receptu.

Chcete se i v tom největším vedru cítit svěže, hydratovaně a plní energie? Sáhněte po vodě, tedy po vodě s okurkou. Proč? Okurka obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a vlákniny, které jsou nejen při vysokých teplotách nezbytné pro mužské tělo.

Když necháte okurku, aby všechny své cenné látky vypustila do vody, budete namísto chuťově nudné vody pít vynikající a vitamíny nabitou vodu.

Věděli jste, že: Okurka je bohatá na flavonoidy, vitamín B1, C a K, mangan, kyselinu pantotenovou, draslík, měď a fosfor?

Ta nejlepší! okurková limonáda

Podělím se o svůj recept, který jsem léto co léto piloval a dotáhl až k úplné dokonalosti. Užívejte jej moudře a vychutnávejte si každý doušek!

Na cca 8 sklenic limonády z okurky budete potřebovat: 1 bio salátovou okurku, 8 sklenic chlazené vody, 1 sklenku citrónové šťávy, 2/3 jedné sklenky medu, 12 kostek medu

okurkova-limonady-proc-pit

Až se příště budete rozhodovat, co si dát k pití, věřte, že okurková limonáda vyhraje na plné čáře! Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!