Vyberte možnost Stránka

Bez jakého vybavení se neobejde výroba skvělé pizzy?

Bez jakého vybavení se neobejde výroba skvělé pizzy?
Rate this post

 

Tajemství křupavé a nadýchané pizzy spočívá v perfektním vybavení, vyzkoušeném receptu, pečlivé přípravě a zručnosti. Uvažujete-li nad tím, že si otevřete svou pizzerii, bistro, či jenom rozšíříte nabídku vašeho stávajícího občerstvení, bude se vám hodit nejenom typická pec, ale též řada šikovných pomocníků. Ti vám totiž práci nesmírně usnadní.

Vsaďte na prostorově nenáročné moderní pece

Klasická kameninová pec vypadá v útulné pizzerii velmi efektně, ovšem v provozu kuchyně její prostorové nároky příliš neoceníte. Praktické jsou moderní pece na pizzu, u nichž uvítáte jejich skladnost, snadnou obsluhu a možnost regulace teploty pečení. Do 30 minut budete mít pec vyhřátou na ideální teplotu 240 °C a upečete až 4 pizzy o průměru 30 cm najednou. Vhod vám jistě přijde také nerezové provedení, vnitřní osvětlení, termostat či timer. Aby se vám s horkými kousky snadno a bezpečně manipulovalo, nezapomeňte na lopaty na pizzu.

Šetřete čas i námahu

Výbornou pizzu nepřipravíte bez perfektně zpracovaného kynutého těsta. To se neobejde bez značné fyzické námahy a zručnosti. Pokud byste se této činnosti měli věnovat ručně, brzy byste na hnětení těsta nechali ruce. Zpracování těsta svěřte raději šikovným hnětačům, pro něž připravení 17 kg těsta bude hračkou. Díky kvalitnímu prohnětení a promísení surovin, které vás nebude stát ani minutu práce, vám těsto bez potíží nakyne.

Kynutí podle vašich představ

kynárnou se vám již nestane, že by těsto správně nenaskočilo. Tato šikovná pomůcka mu nabídne teplotu 29 °C, při níž může kynout až 2 hodiny. Během celého procesu kynutí je automaticky regulována pára, která se přizpůsobuje množství vloženého těsta. Pizza díky tomu získá požadovanou vláčnou konzistenci. Do kynárny lze vložit i 8 plechů, vy tak opět uspoříte čas.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.