Vyberte možnost Stránka

Vychytávky do bytu či domu muže

Vychytávky do bytu či domu muže
Rate this post

 

Žijete zatím sám v menším bytě či domku a chcete si interiér uzpůsobit tak, abyste byl plně spokojen? Zde je pár vychytávek, které vám zpříjemní a možná i okoření život.

Chvíle na relax

Už jste někdy měli možnost vyzkoušet si ležet pár minut na lenošce? Lenoška nenese svůj název jen tak pro nic, za nic. Stačí skutečně pár minut a budete se cítit jako znovuzrození. Proto si ji do kanceláří dávají úspěšní lidé, kteří hodně pracují a potřebují mít možnost rychle se zrelaxovat i v práci.

Lenoška je kvalitně polstrovaná, má tvar, díky němuž si odpočinete v pohodlné poloze a různé potahy, abyste si vybrali takový povrch, který je vám příjemný. Hodí se nejen do pracoven, ale i do haly nebo prostorné ložnice.

Kochejte se v zrcadle

Zrcadlo dovede prostor opticky zvětšit, třeba, když jej umístíte do na stěny tvořící kout místnosti. Stejně tak mohou prostor rozjasnit, když na něj dopadá světlo z okna. Zrcadlo na stěnu můžete umístit nejen na chodbu, kde je to běžné, ale i do ložnice. A nejen na stěnu, abyste se kochali svou polovičkou při sexu a viděli ji z profilu, ale třeba i na strop a sledovat ji shora.

Kulečník pro skvělé večery

Máte kamarády, s nimiž se rádi podíváte na fotbalový zápas, zajdete do klubu, fitka, nebo si uděláte skvělý večer u vás doma? Tak to určitě využijete kulečník. Jde o skvělou formu, jak si odpočinout, zrelaxovat svou mysl, zároveň se zlepšit v jemné motorice i logickém myšlení a postřehu.

Cvičte kdykoli máte náladu

Nemáte čas chodit do fitka, a přesto byste na sobě rádi pracovali? Pořiďte si domů ribstoly. Vaše záda vám budou vděčná, a zároveň s nimi posílíte břišní svalstvo, svaly rukou, nohou, hýždí… Skvělá věc, díky níž procvičíte a zdokonalíte celé své tělo. A nejen vy. Kdokoli.

Toto je jen pár tipů, jak zvelebit váš domov. A ještě jedna věc… Jestli zatím nemáte skříně a oblečení se vám „válí“ všude možně, stačí koupit si pojízdný věšák, na který budete vše věšet na ramínkách. Dá se na něj koupit i potah, díky čemuž vznikne uzavíratelná „skříň“. Stojí pár korun a doma budete mít rázem pořádek za skvělou cenu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.