Vyberte možnost Stránka

Letní rychlá polévka se špenátem a tortellini – Plná chuť, kterou si zamilujete!

Letní rychlá polévka se špenátem a tortellini – Plná chuť, kterou si zamilujete!
Rate this post
!AdSense – before contentJednoduchá, rychlá a hlavně výborná polévka, kterou oceníte vždy, když budete chtít něco teplého do žaludku, ale nebudete mít moc času.

Během léta se většina z nás stravuje lehkými saláty, těstovinami a na teplé jídlo moc chuť nemá. Ale v případě polévky se špenátem a tortellini uděláte rádi výjimku!

Polévka se špenátem a tortellini

Budete potřebovat: 7 šálků kuřecího vývaru nebo kostku kuřecího bujónu, tortellini, 2 bílé klobásy italského typu, baby čerstvý špenát, parmazán, sůl a pepř

 

Příprava je tak rychlá a  snadná!

1. Připravte si hrnec a v něm přiveďte vývar k varu. Přidejte tortellini a vařte po dobu 5 minut, dokud nejsou tortellini uvařené al dente nebo-li na zkus. Poté přidejte nakrájené klobásy a špenát. Vařte tři minuty, dokud klobásy nejsou uvařené.

2. Přidejte sůl a pepř, vše dle vaší chuti.

3. Podávejte ozdobené nastrouhaným parmazánem a s čerstvým pečivem.

 

Dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.