Vyberte možnost Stránka

3 stylové kombinace, jak nosit pánské čepice? Pořádná dávka inspirace

3 stylové kombinace, jak nosit pánské čepice? Pořádná dávka inspirace
Rate this post
!AdSense – before contentAť vám zima je nebo není, rozhodně se nemůžete ochudit o skvělý  módní doplněk, jakým je pokrývka hlavy. Tentokrát se podíváme na to, jak nosit pánské čepice!

Spoustě mužů sluší klobouky. Pokud vy na klobouk obličej nemáte, můžete sáhnout po variantě v podobě zimní čepice. Čepice totiž může být stejně elegantní záležitostí jako klobouk a na rozdíl od něj se hodí pro více příležitostí.

Pro výběr pleteného, hřejivého doplňku neexistuje žádné striktní pravidlo. Vše je to o vašich preferencích, stylu a možnosti vyzkoušení. 

V takové dobře padnoucí, kvalitní a slušivé čepici bude každý ihned vědět, že potkal muže se sebevědomím a citem pro aktuální módní trendy.

Když nevíte, sáhněte po šedé

Řešíte, jaký typ čepice se hodí k vašemu stylu oblékání? Ke kabátu i péřovce se velmi dobře hodí pletená čepice s jednoduchým i propracovanějším vzorem. Zvolíte-li kombinaci modré a šedé, nemůžete šlápnout vedle.

Klobouk je slušivý formální doplněk, ale v zimě vám ho může z hlavy shodit vítr. U skvěle padnoucí čepice toto nehrozí. Navíc nabízí mnohem více možností kombinování. 

cepice-muzi-muzsky-1

Čepice ke kabátu vypadá mladistvě

Přijde vám, že bekovka nebo klobouk je pokrývka hlavy hodící se spíše pro starší muže a gentlemany? Necítíte-li se na tyto formální doplňky, můžete svůj outfit doladit a hlavu před zimou uchránit pleteným kulichem, čepicí. Nosíte-li tmavší kabát, vyvarujte se vyloženě tmavým doplňkům stejného barevného tónu. Působili byste příliš ponuře.

Veselejší barvy můžete sladit i se šálou, rukavicemi, nebo vsadit na vyložené kontrastní variantu. V obchodech jsou k dostání vlněné čepice a kašmírové sety v různých barevných provedeních. 

cepice-muzi-muzsky-2

Jak nosit pánské čepice? Do města i na tůru

Módní domy nabízí různé styly čepic. Vedle již zmíněných bekovek či klobouků, které se hodí vážně jen na formální příležitosti jsou v nabídce hřejivé pletené modely čepic do opravdu velké zimy ve městě i na tůře. Vybrat si lze různé tvary, které sedí přímo na hlavě, nebo se nosí mírně povytažené.

Detaily dělají z obyčejného něco extra. Úpletové pokrývky hlavy se zdají být stejné, ale je mezi nimi poměrně rozdíl. Kromě střihu a barevných odlišností, si lze všimnout i zdobení v podobě knoflíků, kovových částí, log značky.

cepice-muzi-muzsky-3

Dáte letos šanci pletené čepici? Nebo je to snad váš dlouholetý favorit? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.