Vyberte možnost Stránka

Trend pro zimu 2015/16 – Pánské bekovky dodají módní charisma

Trend pro zimu 2015/16 – Pánské bekovky dodají módní charisma
Rate this post
!AdSense – before contentMódní trendy jsou záležitostí nejen pánského oblečení, určují se i pro doplňky. Jeden je z nejaktuálnějších velí nasadit bekovky – v různých tvarech i provedeních.

Najdete odvahu pro nošení pánské bekovky

Pokud máte rádi pokrývky hlavy, ale klasické pletené čepice nejsou nic pro vás, můžete svůj nový, neotřelý, odvážný styl najít v bekovkách. Ty nejsou ve světě módy nic novým, přesto tuto sezónu zažívají něco jako znovuobjevení.

Bekovky byly, jsou a budou.

Bekovka se jmenuje podle herce Josefa Beka, který jí rád a s oblibou nosil. Zařadíte se mezi (bohužel) nepříliš dlouhou řadu mužů, gentlemanů, kteří se bekovkou odlišují a ukazují své módní i osobní charisma?

Nové kolekce s bekovkou počítají

O tom, že jsou bekovky jedním z největších pánských trendů aktuální módy svědčí i jejich přítomnost v kolekcích významných módních domů, vypíchnout můžeme třeba Dolce & Gabbana pro zimu 2015/16.

Bekovku můžete nosit ke smart-casual i business outfitu, rovněž jde o jasnou alternativu pro muže, které nebaví klasický vzhled pletené pokrývky hlavy.

Čtěte také: Souvisí spolu nošení čepice a padání vlasů?

bekovky-03

Gentleman, dámička i swagger

Bekovka je pro aktuální sezónu nepostradatelným doplňkem, který může obléknout jak muž, tak i žena. U tohoto stylu pokrývky hlavy příliš nezáleží na tom, jaký styl oblékání preferujete, protože bekovka má tu úžasnou vlastnost, že si rozumí téměř se vším. Navíc každý outfit skvěle oživí a dodá mu na originalitě, kterou oceníte na rande, obchodní schůzce i setkání s přáteli, vždy se vyplatí být jiný.

K čemu svou novou bekovku nosit?  K džínám, neformálnímu saku, kabátu, šále. Možností kombinování je nespočetně.

bekovky-04

Zahřeje vás s noblesou i elegancí

Bekovka je v podstatě jakým si elegantním spojením klobouku a kšiltovky. Oblibu si získala především u starších ročníků, ale i mladí gentlemani bekovky rádi nosí. Pevný kšilt chrání před slunečním zářením, deštěm, sněhem.

Svrchní materiál bývá jemný a velmi příjemný na dotek. Na pohled může budit dojem zmačkání, přesto jde o elegantní i luxusní doplněk. 

bekovky-02

Ženy bekovky nebo-li baretky rádi nosí, ale ještě raději je vidí na mužích. Bekovky, podle jejich názoru, dodávají na sex-appealu a neotřelosti.

Co na tento trend, pánové, říkáte? Šli byste do bekovky bez váhání?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.