Vyberte možnost Stránka

Jak ozdobit své vousy na Vánoce?

Jak ozdobit své vousy na Vánoce?
Rate this post
!AdSense – before contentJako vánoční stromeček! Přidejte se i vy!

Už dříve jsme vám ukazovali, jak si muži zdobí své vousy květinami nebo čímkoliv jiným, nyní však přichází nový vánoční trend!

Pořiďte si speciální vánoční ozdoby určené na plnovous! Podpořte nový trend, který se šíří především v zahraničí!

 

Inspirace pro vánoční ozdobení vousů!

vousy-vanoce-1 vousy-vanoce-2 vousy-vanoce-3 vousy-vanoce-4

Zdroj: beardbaubles.tictail.com 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.