Vyberte možnost Stránka

Trochu jiný předvánoční úklid

Trochu jiný předvánoční úklid
Rate this post

Před Vánocemi hodně z nás uklízí a smýčí. Co letos ten předvánoční úklid pojmout trochu jinak? Netradičně. Zkrátka to vzít skutečně od podlahy? Předvánoční úklid, který máme na mysli, navíc o něco navýší váš rodinný rozpočet. 


V rámci předvánočního úklidu samozřejmě dále můžete čistit a smýčit, drhnout okna i podlahu, utírat prach, zkrátka vše, co z vaší domácnosti udělá domácnost jako ze žurnálu. Pak ale existuje ještě jeden úklid, u kterého se obejdete bez smýčení. Ten je založen na nemilosrdném zbavení se všech předmětů, které již nepoužíváte. Uvidíte, jak rychle budete mít uklizeno. A jak se vám po všech stránkách uleví!

Zbavte se nepotřebných věcí

Věřte, že každá domácnost takových předmětů za léta nastřádá spoustu, ať již se jedná o obnošené oblečení a boty, hračky, kterých si vaše děti už ani nevšimnou a ony zapomenuty leží v koutě, nepoužívané sportovní potřeby, učebnice a knihy. A mohli bychom pokračovat. Každá domácnost zkrátka ukrývá své vlastní poklady, které už tedy nejsou poklady pro jejich majitele, ale mohou se poklady stát pro někoho jiného. Pokud jim je nabídnete.

Prodávejte na zavedeném internetovém bazaru

Nechceme po vás, abyste se pustili do garážového prodeje, byť i ten má něco do sebe. Jeho problémem však je, že své zboží můžete nabídnout jen omezenému množství zákazníků. A čím více lidí se o vámi nabízeném zboží dozví, tím máte větší šanci, že jej brzy prodáte. Z tohoto důvodu je téměř sázkou na jistotu nějaký zavedený internetový bazar.

Nakupujte a prodávejte na BIGinzerce.cz

Až 100 tisíc lidí měsíčně navštíví například server BIGinzerce.cz zaměřující se na nákup a prodej zboží doslova všeho druhu. Ten je rozdělený do několika kategorií, ať již se jedná o autobazar, motobazar, sportovní bazar, starožitnosti, nábytek, fotobazar, dětský bazar atd. Co dále zřejmě uvítáte, to je možnost vložení inzerce zdarma. Inzerát vás zkrátka nepřijde na jedinou korunu, takže vůbec nic neriskujete. Naopak máte velkou šanci, že své zboží brzy prodáte. Nebo si na bazaru zase naopak vyberete to, co zrovna postrádáte.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.