Vyberte možnost Stránka

Jak udělat dětem radost? Odpovědí je Talking Tom!

Jak udělat dětem radost? Odpovědí je Talking Tom!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete udělat svému potomkovi radost? Dáme vám skvělý tip, který potěší každé dítě, tedy i to vaše!

Jste-li už rodičem, pak jistě víte, jak je mnohdy těžké se svému dítěti zavděčit, udělat mu radost, nebo ho prostě jen rozesmát. Naštěstí existuje způsob, jak vidět úsměv na tváři dítěte každý den! Talking Tom je nová hračka, která baví děti po celém světě!

Obsah článku

Talking Tom vykouzlí úsměv – Vždy!

Talking Tom aneb mluvící kocour Tom byl původně virtuální postavičkou mobilní aplikace, která opakovala každé slovo. Zvířecí hrdina si zcela získal své dětské publikum nejen svým roztomilým vzhledem, ale především vtipným komiksovým hlasem, kterým opakoval vše, co dítě řeklo. Aplikace také umožňovala kocoura krmit, hladit, lechtat nebo mu “vrazit“.

tom-1

Plyšová podoba kocoura je ještě více oblíbená!

Ovšem netrvalo to dlouho a na trh přišla plyšová podoba mluvícího kocoura, která, na rozdíl od virtuální postavičky aplikace, nabízí dětem skutečné pomazlení a možnost společného usínání. Interaktivní mluvící hračka zopakuje každé slovo, větu, které “uslyší“.

Pro radost i učení

Zábavná mluvící hračka kocoura Toma je oblíbená u kluků i holčiček. Chcete-li tedy udělat svému dítěti skutečnou radost, pořiďte mu hračku, se kterou si může povídat, hrát, mazlit, prostě se bavit! Kocourovo vtipný hlas děti baví a zároveň povzbuzuje k dalšímu mluvení. Díky tomu stále procvičují své vyjadřování a učí se správné výslovnosti.

Děti s kocourem tráví každou volnou chvíli!

Kocour Tom a jeho mluvící kamarád pes Ben

Stejně jak v mobilní aplikaci, i plyšový kocour Tom má kamaráda. Je jím mluvící pes Ben, který také všechno opakuje a je roztomilým společníkem pro nejmenší! Nákupem obou hraček se zábava pro děti ještě více násobí!

tom-2

Stále si nejste jistí, zda je nákup interaktivních hraček dobrou volbou? 

Tyto výhody vás přesvědčí!

  • Dítě získá hračku, se kterou bude chtít trávit každou chvíli!
  • Díky hře vznikne přirozená touha mluvit a v řeči se zlepšovat.
  • Kocour i pes jsou mluvící hračky určené k pomazlení i společnému usínání.
  • Plyšové hračky udělají skutečnou radost každému dítěti!

Plyšové mluvící hračky koupíte u internetového prodejce mluvici-hracky.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.