Vyberte stránku

Zajistěte si na zahradě soukromí! Stínící sítě nainstalujete snadno a rychle

Zajistěte si na zahradě soukromí! Stínící sítě nainstalujete snadno a rychle
Hodnocení

Domek, mající zahradu, je pro většinu z nás ideálním bydlením. Nicméně jakmile si ho pořídíme, nečekají nás jen chvíle pohody, ale také spousta práce.

Péče o zahradu a dům stojí úsilí

Jako muži sice vykonáváme nejrůznější manuální činnosti s patřičnou hrdostí, ale, ruku na srdce, ne vždy máme čas nebo chuť pustit se do činností, které nám zaberou dlouhou řadu volných dní. Zahrada s sebou nese nutnost pravidelného sekání trávníku a další údržby. Řadu hodin strávíme i péčí o samotný dům. A pokud se navíc teprve zařizujeme, nebo jsme se my sami či celá rodina rozhodli provést výraznější úpravy, rozhodně máme co dělat.

Kvalitní plot je základ spokojenosti

Ve vstupu na naši zahrádku chceme zamezit nejen zvědavým dětem, jež lákají naše jablka a třešně, ale také psům, které jejich páníčci venčí bez vodítka. Plot by měl být první bariérou, která zabrání ve vstupu zlodějům i mladíkům, jimž připadá jako skvělý nápad právě u nás utrhnout kytici pro svou milovanou. A také by měl zabránit zvídavým pohledům sousedů i kolemjdoucích po ulici a poskytnout zahradě ochranu před větrem.

Jak si zajistit soukromí bez zbytečných výdajů

Stále častěji řešíme oddělení sousedních pozemků pletivem s jednoduchou instalací a pouze do ulice stavíme elegantní ploty, které ladí se stylem domu. Soukromí si až poté zajišťujeme vysazením křovin nebo stromků. Nicméně těm trvá i několik let, než dorostou, a navíc ani poté neposkytují dokonalou ochranu.

Jděte na to chytře! Použijte stínící sítě

Stínící sítě na plot plachty nainstalujete snadno a rychle, i pokud nejste nijak zdatný řemeslník. Mezi výhody, které poskytují, patří ochrana před sluncem, větrem, nečistotami z ulice i dostatek soukromí. A plachty a
sítě proti slunci vám poskytnou příjemný stín i za horkých dní.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!