Vyberte možnost Stránka

Designové novinky do vašeho domova – Co nadchne vás?

Designové novinky do vašeho domova – Co nadchne vás?
Rate this post
!AdSense – before contentPřemýšlíte, jak změnit interiér svého domova? Pak vás jistě bude zajímat, jaký interiérový design je právě v módě. Přinášíme vám několik tipů, kterými svůj domov změníte nejen z pohledu praktického, ale i toho estetického.

Pokud teprve svůj domov vytváříte nebo chcete změnit ten původní, je třeba zjistit, co je právě v interiérovém designu in. Proto jsme sestavili seznam nejaktuálnějších designových prvků, které váš domov zútulní, a dají mu nový i praktičtější ráz.

Přeměnu stávající bydlení nebo vybavení toho nového je nutno dělat s citem. Vaše bydlení by mělo být zrcadlem vás a vaší rodiny, mělo by vyjadřovat jací jste! Proto si do do zařizování nenechte mluvit. I když mnoho lidí volí pomoc interiérového designera, který většinou vymyslí kombinace, které jsou příliš extravagantní a k vám se vůbec nehodí. Pokud zvolíte správného výrobce, žádného designéra nebude zapotřebí a vy tak ušetřené finance můžete vložit do kvality svého bydlení.

Obsah článku

Česká výroba J.A.P.

Udělejte si ze svého rodinného domu nebo z bytu místo, kde se budete cítit dobře! Pokud nevíte, kde pořídit kvalitní vybavení svého domova, pak je to český výrobce J.A.P., který vytváří  fukční dveřní systémy, klasické i atypické schody a schodiště a designové celoskleněné příčky, které váš byt rozdělí netradičním a elegantním způsobem. J.A.P., to je sázka na kvalitu a prověřenou práci! Designové novinky pro vás připravila společnost J.A.P., vyberte si tu, která vás nejvíce osloví! Budou to nové dveře, schody nebo “jen“ zábradlí?

logo

1. Skleněné příčky – elegantní a přitom praktické

Potřebujete rozdělit prostor, ale klasická zděná nebo sádro-kartonová příčka není váš styl. Rozdělte místnost stylově a nápadem. Skleněné stěny jsou aktuálně velice trendy a moderní. Jde o čistě rozdělený prostor příčkou skleněnou s grafikou nebo bez ní. Sklo je pro rozdělení prostoru ideálním řešením. Díky grafice lze omezit průsvitnost a tím tak zajistit větší soukromí, sklo také perfektně odhluční oba prostory, které také získají moderní interiérový design, který ohromí každou návštěvu.

titul

2. Schody a schodiště – moderní kombinace materiálů

I když jsou celodřevěné schody krásné, moderní interiér počítá spíše se schodištěm vyrobeným z různých materiálů. Právě kombinace použitých materiálů dává schodišti nevšední a svěží vzhled, který dává každému prostoru příjemnou atmosféru. Schody vyrobené z dřeva i kovu, dávají vzniknout novému modernímu designu.

Tvar schodiště by měl odpovídat dispozicím daného prostoru. Někdy jsou vhodné schody točité, jindy místnosti prospěje klasický rovný tvar. Schody by měly být osobitého stylu, přesto by měly vzhledově fungovat s ostatními interiérovými prvky vašeho domova.

Modern interior with sofa and white carpet 3D

3. Zábradlí – chytit se stylově

Není to jen schodiště, které podléhá módním trendům a obměnám. I na vzhledu zábradlí se dá zapracovat. Mnohdy stačí k obměně použít nové zábradlí a celý schodišťový prostor je jako nový. V případě, že o novém zábradlí uvažujete, pak by vaší materiálovou volbou měl být nerez. Nerezové zábradlí je možné kombinovat s mnoha dalšími materiály, jako je například dřevo nebo sklo. Ideálním řešením jsou nerezové sloupky se skleněnou nebo prutovou výplní a držením ze dřeva, které je příjemné a hřejivé na dotyk. Dřevěné schodiště vypadá s dřevěným zábradlím příliš nudně, dejte svým schodům nový moderní vzhled s nerezovým zábradlím.

zabradli

4. Dveře – nic obyčejného!

Za moderní lze označit i neobvyklé dveřní systémy, které překvapí jednoduchým ovládáním, elegantní a pohodlnou obsluhou. Naším tipem jsou posuvné dveře, které se hodí do menších i velkých prostorů. Posuvné systémy jsou oblíbené pro dokonalou funkčnost a zároveň velice jednoduchý, čistý design, který dá celému prostou moderní ráz. Volbou mohou být posuvné systémy v různých barevných provedeních i materiálů.

Pozn.: Další velmi moderní záležitostí je zajíždění dveří tzv. do zdi. Stavební pouzdro umožní pojezd posuvných dveří různých materiálů, i těch skleněných.

posuvne-dvere

Doporučujeme

Při změně interiérových doplňků je důležitá volba kvality a stylu. Český výrobce J.A.P. dodává produkty s osvědčenou kvalitou a moderním designem. Filozofie společnosti J.A.P. je založená na výrobě kvalitních produktů s originálním designem za přijatelné ceny.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.