Vyberte možnost Stránka

Pánská podzimní móda 2015 – bez doplňků to nepůjde!

Pánská podzimní móda 2015 – bez doplňků to nepůjde!
Rate this post
!AdSense – before contentUž jste doplnili svůj podzimní šatník o bundu a svetr? Pak to základní máte, ale má-li být vaše podzimní výbava kompletní, pak je třeba myslet i na doplňky.

Bez jakých kousků se na podzim 2015 neobejdete? 

Prozradíme vám, co nosit, jak to nosit a s čím! Stručně a jasně, aby byl váš výsledný outfit prostě bez chybičky.

Hlavní je myslet na to, že doplněk by měl vždy zůstat doplňkem, tedy by neměl zastínit samotné oblečení. Volte tak, aby zvolený doplněk zdůrazňoval a podtrhoval vaší osobnost, nikoliv jí sám tvořil. 

Obsah článku

Doplňky na podzim 2015 – S čím budete ve středu pozornosti a čím žádné terno neuděláte?

V pánské módě není tolik doplňků jako v té ženské, i tak je toho dost, čím můžete svůj vzhled odlišit, rozzářit a vylepšit. Zaujmout vás mohou doplňky klasické, nebo ty “odvážné“. Jaký je v tom rozdíl? Zatímco hodinky jsou nestárnoucí klasikou, pánské prsteny odvážnou extravagancí.

Nechte na hlavě

Možná jste si všimly, že v ulicích se zvýšil výskyt sexy kočiček s kloboukem na hlavě. Někdy je to trefa do černého, jindy jde důvod k zasmání se. Tento podzim ovšem můžete nosit klobouk i vy! Pokud patříte k pánům, kteří se rádi odliší a mají dost odvahy, jděte do toho.

Pro “usedlé páprdy a módní poseroutky“ se nabízí varianta v podobě klasické pletené čepice. 

na-hlave

Teplý styl pro heterosexuály

Ne, opravdu nenarážíme na módu homosexuálů! Řeč je hřejivých pletených šálách, které vám dodají na osobitosti, hlavně ale uchrání před zimou. Jasně, že jste tvrdý chlap, který by podzimní lezavou zimu zvládl i bez toho, ale proč mrznout, když šála je tak příjemně hřeje a navíc jde o hit letošní sezóny?

doplnek-sala

Podzim 2015 “nazeleno“

Hraje váš podzimní šatník barvami jako je hnědá, modrá, či černá? Tento rok to na molech významných domů módy zezelenalo. Ať už to je jen vrtoch návrhářů, či to má nějaký skrytý ekologický význam nevíme. Co víme je, že v zelené vám to bude zatraceně slušet! Dáte šanci zelené bundě, saku nebo se v rámci zelené vlny budete držet více u země a obléknete zelený pánský motýlek?

Další možností je kapesníček, opasek nebo pánská taška v zeleném provedení. 

podzim-doplnky-4

Bez jakých doplňků si podzim 2015 neumíte představit? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.