Vyberte možnost Stránka

Nemáte svůj styl? Nevadí. V několika krocích vás k němu nasměrujeme

Nemáte svůj styl? Nevadí. V několika krocích vás k němu nasměrujeme
Rate this post
!AdSense – before contentPřipadá vám, že jen kopírujete styl oblékání jiných mužů? Pokud si chcete jít v módě vlastní cestou, ale nejste si jistí v kramflecích, ukážeme vám, jak na to.

Mít svůj vlastní styl je důležité. Právě svým oblečením totiž ovlivňujete to, jak na vás druzí pohlížejí. Svým oblečením ukazujete svůj úspěch, svou vnitřní spokojenost, svůj cíl a sebevědomí. I když máte možná jiné životní hodnoty, zapůsobit na okolí se vždycky vyplatí – dříve nebo později.

Módní pomoc do začátku

Styl můžete předstírat, ale nejde to donekonečna ani do posledního detailu. Ovšem pro začátek vytvoříte jakousi iluzi, která vám pomůže v začátku, než si ujasníte, kudy chcete v módě jít.

Sledujte náš seznam a pro své okolí budete působit, jako že máte život srovnaný a styl jasně daný

Čtěte také: Mužský styl – Zjistili jsme, co tvoří základ pánského šatníku

Vlasy a vousy

Opakujeme to často a rádi, ale stále to není dost. Pořád se potkáváme s muži, kteří mají přerostlé a neupravené vousy/vlasy. Chodit do barber shopu není otázkou jedné návštěvy ob tři měsíce. Čím stylovější účes, tím častěji je třeba jej upravovat. Zde platí, že se vyplatí připlatit a chodit k někomu, kdo ví, co dělá, sleduje trendy a pravidelně se v oblasti úpravy vousy a vlasů školí.

ucesy-2016-4 (1)

Pánské boty (nejen) na jaro

Necítíte se v kožených polobotkách, které stojí půlku (přeháníme) vaší výplaty? Tak nazujte bílé tenisky. Hodí se v podstatě ke každému všednímu oblečení a dokonce je lze nazout i k obleku. Jen ta jejich údržba dá zabrat. Kolik času ušetříte na kombinování, tolik musíte vložit do jejich čistění, jinak to nebude ono.

basic-triko-panske-04 (1)

Prát a žehlit? Moderní gentleman to umí

Péče o oblečení nemá nic společného se zženštilým chováním či penězi. Zašlé švy, košile se žlutými manžetami, špína, to vše je důsledek nevhodné (žádné) péče. I když máte manželku, maminku (vážně?) za zadkem, i tak se naučte být v tomto směru samostatní. Naučte se prát, žehlit, čistěte si boty a používejte namísto opěradla židle ramínka.

styl-jak-nej

Kvalitní spodní prádlo pro muže:

Spodní prádlo pro muže

Obměňujte obsah šuplíku se spodním prádlem každého půl roku. Zašlé slipy nikoho nedojmou a žádnou do postele nedostanou.

Tip pro “malé kašpárky“: Pořiďte si spodní prádlo pro muže s push-up efektem. 

push-up-spodnipradlo (1)

Jídlo a pití pro stylového muže

Neříkáme, že musíte vždy jíst v luxusních restauracích, ale věřte, že na stylu vám nepřidá, když se na ulici budete “futrovat“ něčím, co je zabalené v papíru či igelitu. Kromě toho, vždycky se vyplatí umět pár receptů chlapských dobrot.

jidlo-z-ulice

Najít si svůj drink je jedině k dobru věci. Tak hlavně, míchání různého pití většinou vygraduje do hrozného rána poté. Pití jednoho drinku jen doplní váš styl a udrží vás na nohou po celý večer.

drink-pro-muze

Loga značek – Když to jde, vyhněte se jim!

Podobné věci (na foto vlevo) nosí průměrní heterosexuální podnikatelé, kteří jsou přehnaně přesvědčení o své důležitosti. Nášivka neznamená styl a snaha ukázat obsah své nadité peněženky také ne.

nasivky

Foto: Pitnerest

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.