Vyberte možnost Stránka

Nulový marketing, vysoká kvalita – to jsou Veja boty

Nulový marketing, vysoká kvalita – to jsou Veja boty
Rate this post


Že jste o nich v reklamě ještě neslyšeli? Není divu. Takto francouzská značka totiž ctí filosofii, která říká, že kvalitní obutí si své zákazníky najde samo. A náklady, jež v tomto směru ušetří, může dále investovat do vývoje a inovací svých produktů.

A její příběh? Ten je naprosto neuvěřitelný a jen stěží si lze přestavit, že něco podobného vzniklo v současné době. A všechno se (ne)překvapivě točí kolem ekologie.

Na počátku byla starost o planetu

Za touto značkou stojí dva sympaťáci: Sebastien Kopp a François-Ghislain Morillion. Nebyli spokojení s tím, co našli v regálech obchodů okolo sebe, tak se rozhodli založit vlastní značku, která by přírodu respektovala na 100 % – a ne jenom na papíře. Základem jejich myšlenky je teze BÝT FÉR. Fér k planetě, které nám poskytuje suroviny i k lidem, kteří je zpracovávají.

I oni si totiž uvědomili, jaká je u většiny značek pravda o výrobě, ale i to, že dámské a pánské boty na tom často nejsou co do ekologické stopy tak nevině, jak se tváří. A své teze šetření planety se drží ve všech ohledech, neplýtvají tak kupříkladu žádnou vzácnou energii, papír ani svůj čas na jakýkoliv marketing, místo toho jí věnují navrhování a výrobě obuvi podle svých vlastních pravidel. Ve všem jsou po všech stránkách transparentní, což se dozajista cení.

Kolik reklamy vytváří běžné obuvní společnosti?

Možná se budete divit, ale velká část nákladů každé velké firmy, jež chce být ve svém oboru doopravdy úspěšná, je zacílena právě na reklamu. Leckdy se mluví i o 70 %, což se samozřejmě často projevuje i na ceně jejích výrobků. V tomto mají Veja boty jednoznačnou výhodu. Za žádné zbytečnosti neutrácí, takže pokud si je oblíbíte, získáte je vždy za perfektní cenu ve všech ohledech.

A co vlastně nabízí? Především perfektně padnoucí tenisky, vhodné pro ženy i muže i jakoukoliv příležitost. V jejich nabídce se objevují modely spíše střídmé, jen s decentním zdobením či dokonce zcela bez něj. Barevné škále dominuje černá a bílá, ale na své si přijdou i milovníci oranžové, růžové nebo třeba modré. Ovšem jak jsme již psali – vše je decentní a obuv Veja tak snadno zkombinujete s jakýmkoliv stylem šatníku.

Jaké jsou hlavní výhody těchto bot?

Především pohodlí a stylovost. Jsou určeny pro celodenní nošení a jako bonus v nich uděláte i pořádnou parádu. Je libo obutí k sukni, šortkám nebo na neformální pracovní schůzku? O to všechno se Veja postará. K mání jsou jak klasické otevřené tenisky, tak i ty vyšší s lepší ochranou nártu.

Ale nebojte se – nemusíte pro ně do Francie. Širokou nabídku má pro vás Flexdog. Nejsou pro něj problém ani větší velikosti (a to i u dámských modelů), vybere si tu tedy opravdu každý. Stačí navštívit katalog Flexdog.cz.

 

Zdroj obrázku: Alones / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.