Vyberte možnost Stránka

Skvělé vychytávky, které Vám usnadní rodičovství

Rate this post
!AdSense – before contentDěti. Někdy je milujete a někdy by jste je nejradši vypnuli a měli alespoň chvilku klidu. Máme pro Vás pár vychytávek, které Vám rodičovství usnadní a dětem přinesou zábavu.

Už od samého narození Vašeho dítěte začnou jisté povinnosti, které najsou vždy příjemné a nebaví Vás. Ať už jde o přebalování nebo dětinské záchvaty vzteku. Někdy Vám děti prostě přerostou přes hlavu a Vy nevíte, co si počít. Chcete, aby jste měl klid a zároveň byly Vaše dětičky v klidu.

Obsah článku

Jak to udělat?

Naštěstí je tedy magazín Mužsky styl a  ten poradí všem tátům, jak si rodičovství užít a ještě mít čas na své koníčky. Vaše dítě se už nebude tolik vztekat a brečet. Začíná nová éra pro dětmi unavené otce.

Tipy a triky

Následující galerie tipů a triků, jak na pohodovější rodičovství Vám usnadní život. I když se Vám může zdát, že jde o skutečně zvláštní způsoby, jde o vyzkoušené triky, které vymysleli samotní tátové.

 

Svezení během procházky s kočárkem.

rodicovstvi-ktere-bavi-1

 

Pohodička pro oba

rodicovstvi-ktere-bavi-2

 

Improvizovaná houpačka

rodicovstvi-ktere-bavi-3

 

Atrakce, která utiší pláč.

rodicovstvi-ktere-bavi-4

 

Hraní videoher s dětmi ( jejich kabely jsou odpojené).

rodicovstvi-ktere-bavi-6

 

Proč nevyužít batolecího období?

rodicovstvi-ktere-bavi-7

 

Studené prkýnko už nebude problém.

rodicovstvi-ktere-bavi-8

 

Už nebudete poslouchat výčitky manželky, že Vaše dítě je zase pokecané.

rodicovstvi-ktere-bavi-9

 

Snadný culík

rodicovstvi-ktere-bavi-10

Máte nějaké vlastní triky? Podělte se s námi.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.