Vyberte stránku

Zvažujete koupi vozu ze zahraničí? Nechte si jej přivézt odborníky

Zvažujete koupi vozu ze zahraničí? Nechte si jej přivézt odborníky
Zvažujete koupi vozu ze zahraničí? Nechte si jej přivézt odborníky
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Ke koupi ojetého automobilu se každoročně uchyluje mnoho z nás. Důvodem je snaha ušetřit peníze, ale i přesto chceme, aby byl vůz spolehlivý, kvalitní a my si jej pořídili s vidinou bezproblémového používání po mnoho dalších let.

Vybírat nemusíte jen z nabídky našich autobazarů nebo inzerátů na internetu, kde se auta snaží prodat fyzické osoby. Skvělou volbou je také poohlédnutí se po zahraničním trhu. Dovoz aut si můžete hravě domluvit u společnosti, která se touto činností zabývá. Eliminujete tím nejen samotné cestování do zahraničí, vyřizování formalit, ale také kontrolu stavu daného auta a jeho dovoz do ČR, nebo přímo k vám domů.

Výhody vozidel ze zahraničí

Dovoz aut ze zahraničí má mnohé výhody. Všeobecně známé je, že se v mnoha zemích majitelé aut starají o servis lépe než u nás. Mnohdy také prodávají vozy mladší, zachovalejší, než je tomu u nás. Je mnoho typů, které se v zahraniční dají pořídit levněji, než je tomu u nás. Stačí obrátit se na firmu, která dovoz aut z Německa či jiných zemí zajišťuje. Právě takovou je společnost Doveztodal s.r.o.

Jak celý proces probíhá

Je to jednoduché. Stačí telefonicky nebo e-mailem sdělit, jaké jsou vaše představy a požadavky. Společnost pro vás najde vhodný vůz a po vašem odsouhlasení zaplatíte zálohu. Poté se zástupci společnosti vydají do zahraničí, kde vůz zkontrolují. Jak jeho technický stav, tak ověří pravost stavu tachometru. Budete-li si to přát, vyřídí všechny formality a automobil přivezou během pár dnů třeba až k vám domů.

Společnost Doveztodal s.r.o. se touto činností zabývá již 6 let. Přivezla více než 700 aut a získává samé kladné recenze. Můžete si je prohlédnout na jejich internetových stránkách. Samozřejmostí je proklientský přístup, ochota, snaha vyjít ve všem vstříc. Automobil můžete mít již za dva dny doma.

Pomohou vám i v případě, kdy jste ideální vůz v zahraničí našli svépomocí, ale hledáte někoho, kdo by vám jej přivezl.

Neváhejte je kontaktovat a domluvit se na dovozu vozidla, které jste si vysnili, nebo jej potřebujete. Uvidíte, že budete spokojeni stejně jako ti, které jejich služby využili před vámi.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!