Vyberte možnost Stránka

Díky střešním boxům a nosičům na kola si odvezete na dovolenou vše, co potřebujete

Díky střešním boxům a nosičům na kola si odvezete na dovolenou vše, co potřebujete
Rate this post
Blíží se letní prázdniny a měsíce, během nichž většina z nás odjíždí na týdenní či dvoutýdenní dovolenou po vlastní ose, nejčastěji autem. Ať už jedete někde do Čech, Slezska nebo na Moravu, případně jste se rozhodli, že pojedete za hranice, určitě řešíte, co vše si s sebou vezmete, a do čeho věci zabalíte. Zvláště rodiny mající děti, nezřídka postrádají dostatek místa. Nejen doma, ale i v autě. Ale i jednotlivci, kteří jedou na měsíc mimo domov a chtějí si sbalit vše, co potřebují nebo mají rádi, s místem častou soupeří. Ve všech případech je výborné pořídit si střešní box. A jestliže milujete cyklistiku, kola pohodlně odvezete na nosiči na kola.

Spolehlivé střešní boxy

Střešní boxy, které můžete znát i pod názvem „rakve“, využijete nejen v létě, ale i v zimě, kdy jedete na hory. V létě vám postačí kratší modely, do nichž se vejde vše potřebné a jednoduše se do nich dostanete. V zimě jsou nezbytné delší „rakve“, jestliže chcete převážet lyže, a to takové, které mohou mít až 230 cm z vnější strany. Lze je samozřejmě používat celoročně. Jsou ideální i tehdy, když cestujete s kočárkem.

Co se týče objemu, volit můžete mezi střešními boxy od objemu 220 l do 450 l. Do těch nejobjemnějších hravě naskládá věci i rodina se čtyřmi dětmi.

Autoboxy můžete vybírat nejen podle objemu, ale i podle barvy, tvaru, způsobu otvírání, nosnosti…

Nosiče na kolo pro jedno i více kol

Potěšeni budou všichni, kdo se chtějí prohánět na kolech v počtu až 4 osob. Nosiče na kolo, které se dají upevnit na tažné zařízení, umí šikovné kousky. Dají se sklápět, abyste se pohodlně dostali do kufru, mohou mít elektrický výtah pro maximální pohodlí nakládání kol, mají výbornou aerodynamiku při jízdě, a tak vás potěší nižší spotřeba auta. Snadno se s nimi manipuluje, a také vám umožní dát na střechu zmiňovaný autobox.

Víte o tom, že můžete převážet nejen různé typy kol, jako např. elektrokola, karbonová kola, fatbiky, segway, ale k dostání jsou i nosiče na motocykly nebo dokonce zvěř?

Nejen toto vybavení k autům, ale i spousta dalšího, můžete koupit pod jednou střechou v e-shopu Filson. Filson Store má i kamenné prodejny v Praze a Brně. Vyberte si online, nebo je navštivte živě, a zboží si prohlédněte na vlastní oči. Uvidíte, že budete spokojeni a pro doplňky k autu se sem budete rádi vracet.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.