Vyberte možnost Stránka

Abyste měli přehled o vašem vozidle

Abyste měli přehled o vašem vozidle

Co si budeme povídat… GPS monitoring je dnes docela běžnou záležitostí v mnoha služebních vozidlech. Zaměstnavatelé chtějí mít přehled o tom, kde se kdy jejich vůz pohybuje a není divu. Chtějí jej využívat efektivně, maximálně, s minimem nákladů na paliva i opotřebení a případné nehody či závady.

Proč právě GPS monitoring

Mobilní aplikace nebo web rozhraní díky internetu vám postačí pro poskytnutí snadné obsluhy GPS monitoringu. Zjistíte nejen jeho aktuální polohu, tedy polohu vozidla, ale také jeho stav, směr jízdy a rychlost. Dokonalá archivace dat systémem automaticky generuje knihu jízd. GPS tracker od TSS Group zobrazuje ve své historii jízdy včetně trasy s přesnou adresou a délkou stání.

Podívejme se na GPS lokátor od TSSLoc

Na trhu se nachází systém TSSLoc, který zákazníkům nabízí GPS lokátor a pokročilé technologie zabezpečení vozidel v kompaktním balení, to vše za vynikající cenu. Díky tomuto zařízení získáte podrobný přehled o pohybu auta, ať už jste v práci, doma či kdekoli jinde. Budete informováni také o jakýchkoli otřesech díky nonstop notifikacím ve vašem smartphonu.

Je tady konkrétně model Easy +, který představuje jedinečné řešení zabezpečení aut s moderní elektroinstalací IPM*, kdy montáž nevyžaduje zásahy do mechanických ani elektronických částí auta. Vše zvládnete jednoduše sami během pár minut. Už se nebudete muset bát, že přijdete o záruku nebo si poškodíte interiér při montáži.

Zařízení je kompatibilní s vozy s IPM, přehled o vozidle najdete v aplikaci i online, získáte pomyslnou virtuální garáž, praktická je integrovaná baterie, potěší vás jednoduchá samoinstalace. Budete neustále ve spojení, a dokonce je tu i možnost používat systém plnohodnotně ve více vozidlech.

Pořídíte-li si jednotku TSSLoc, budete klidně spávat díky neustálé kontrole vašeho vozidla. Navíc do 31. 3. 2021 můžete s objednávkou TSSLoc Easy získat 2 měsíce služeb zdarma.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.