Vyberte stránku

MBA by měl vystudovat každý podnikatel a manažer

MBA by měl vystudovat každý podnikatel a manažer
Hodnocení

Je těžké najít dobré vzdělání pro podnikatele nebo zaměstnance středního a vyššího managementu. Každá firma je totiž jiná a na to, co v ní zažijete a budete muset řešit, vás škola připraví jen těžko. Přesto se dají uplatňovat jakési obecné principy. Ty se ale mění. Například marketingové strategie dneška jsou diametrálně odlišné od těch, které se používaly před 10 lety. Proto je třeba ve vzdělávání neustrnout.

Studium MBA je dokonalou volbou, která vás naučí moderní principy, a to zcela šetrnou cestou. Zapomeňte na nudné sezení v lavici, učíte se z pohodlí domova online. Pokud si vyberete správnou školu, nebudete muset absolvovat dojíždění do Prahy či Brna ani jednou za semestr, jak tomu u některých škol bývá zvykem. Například u OBEI – Oxford Business Education Institute získáte titul MBA kompletně online.

Dostanete komplexní vzdělání

OBEI k MBA přistupuje po svém. Nejen že po vás nevyžaduje osobní účast na výuce, díky čemuž si může dovolit nižší cenu (neplatí za pronájem výukových prostor). Od jiných vzdělávacích institucí se odlišuje i tím, že nemá žádné specializace MBA. Nemusíte se dlouho rozhodovat, zda se zaměříte spíše na soft skills, nebo raději leadership. V 9 modulech se naučíte všechno. Dobrý manažer či podnikatel by totiž neměl mít mezery v žádné oblasti.

Všechno si přizpůsobujete podle sebe

Jak dlouho trvá studium MBA? To je jenom na vás. Průměrná délka činí 10 měsíců, někteří to zvládnou i za čtyři, ale nikdo se na vás nebude zlobit ani v případě, že budete studovat třeba rok a čtvrt. Studijní program MBA je stavěn na míru vytíženým lidem, a proto si jej můžete přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašemu momentálnímu pracovnímu a rodinnému rozvrhu. S tím souvisí, že začít studovat je možné naprosto kdykoliv. Na nic tedy nečekejte. Pokud chcete zvýšit svoji cenu na pracovním trhu a postoupit výše v pracovním žebříčku, podejte přihlášku ještě dnes. Online studium MBA u OBEI vás bude bavit.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!