Vyberte stránku

Jak moc pít na firemním večírku? Tipy, jak večer zvládnout (a ovládnout)

Jak moc pít na firemním večírku? Tipy, jak večer zvládnout (a ovládnout)
Jak moc pít na firemním večírku? Tipy, jak večer zvládnout (a ovládnout)
Hodnocení

Poslední týden v práci se většinou nese ve znamení firemních večírků. Pakliže máte svou práci rádi a vážíte si výše svého platu, pak byste na večírek rozhodně měli jít, bavit se, ale ne zas moc.

Jaká je vlastně ta správná míra alkoholu v krvi na firemním večírku? Dozvíte se v našem článku. 

Firemní večírek je třeba brát jako forma team-buildingu, proto je účast vlastně povinná. I přes to se ovšem večer může po boku kolegů a nadřízených vydařit, chce to jen dodržet několik zásad a pravidel. Především, co se pití alkoholu týká.

Rozhodně se najezte!

Každý ví, že s plným žaludkem se pije lépe. Před tou firemním galaakcí si dojděte na své oblíbené jídlo a nezapomeňte i na dostatečný pitný režim. Vyplatí se vám to. Zatímco Vašek z účtárny bude už po hodině na mraky, vy budete koketovat se sexy kolegyní, která nejedla vůbec, aby se vešla do těch sexy červených šatů. (O to budete mít snazší práci.)

Pozor na důvěrnosti a upřímnost

Filipe, já tě mám tak rád, ty si tak skvělý kluk… Kdo toto nezažil? Jenže každá taková věta/poplácání po rameni může mít následky, které se vám ve střízlivém stavu nebudou vůbec líbit. U svých nadřízených najednou ztratíte úctu a možnost povýšení. Rozmyslete si tak, co říkat a neříkat.

Firemní večírek není o vypovídání se z křivd na pracovišti. Myslete na to a pijte jen tolik, abyste stále ovládali svůj jazyk.

firemni-vecirek

Šéfova sekterářka to přehnala a mlsně po vás pokukuje? Berte její ”svůdný” tanec na stole s rezervou a rozhodně se nepouštějte do ”tajného” sexu na záchodě. Věřte, že tajný nebude. Foto: Pinterest

Metoda pití alkoholu na firemním večírku

Jistě, každý je jiný, má jiné fyzické parametry, jiné názory, jiné hormony, které jej ovládají. Proto se metoda pití alkoholu vždy bude trochu lišit. Pokud ale víte, že vám stačí dvě piva k tomu, abyste byli vláční a zároveň kontrolovali svá slova, pijte opravdu jen ty dvě piva. Další si pak dopřejte vždy za cca hodině a půl.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz