Vyberte možnost Stránka

Připojení k internetu – jaké zvolit?

Připojení k internetu – jaké zvolit?
Rate this post
!AdSense – before contentInternet se stal nedílnou součástí života každého z nás. Rychlé připojení k internetu potřebuje naprosto drtivá většina domácností v České republice.

Denně jsme zaplaveni reklamami poskytovatelů připojení k internetu, ale většina laické veřejnosti se v nabídkách nevyzná, a tak často vezme nabídku společnosti jen na základě jejího známého jména. Přitom existuje řada malých poskytovatelů, jejichž nabídky jsou dostupné pro každého a vyznačují se enormní rychlostí.

Od koho tedy připojení k internetu poptat?

Připojení k internetu wifi vs. ADSL

Nejdříve byste se měli rozmyslet, která forma připojení k internetu je pro vás vhodná. V základě většina providerů poskytuje 2 druhy internetového připojení – Wi-Fi a ADSL. A v čem se liší? Prakticky v tom, že Wi-Fi se přenáší bez kabelu, zatímco na ADSL potřebujete připojení přes kabel. V naprosto drtivé většině případů se vyplatí rozhodně spíš ADSL připojení. ADSL je stabilní, nemají na něj vliv vnější klimatické vlivy (bouře, silný vítr) a je rychlejší.

Většina ADSL modemů navíc nabízí Wi-Fi signál, takže potřebujete pouze kabel pro napojení a wi-fi signál si rozešlete přes modem sami. 

internet2

Ceny připojení k internetu

Ceny připojení k internetu jsou čím dál dostupnější širším masám lidí. Stejně jako před mnoha lety televize, se dnes internet stává naprosto běžnou věcí ve většině domácností. Jak tedy získat co nejvýhodnější cenu? Určitě doporučujeme zkusit dobrého a ověřeného providera internetpraha.com. Narozdíl od konkurence nabízí velmi dobré a dostupné ceny. Schválně uznejte sami:

  • 20Mb/s – 399 Kč,
  • 50Mb/s – 449 Kč,
  • 80Mb/s – 849 Kč.

A pozor! Narozdíl od konkurenčních společností vám technik od internetpraha.com ihned nainstaluje, a to zcela zdarma.

Za velmi příznivou cenu tak získáte kvalitní a rychlé připojení k internetu, které využije celá rodina. Zaručit se můžeme kvalitní rychlostí, 99% stabilitou a skvělou rychlostí nahrávání souborů. Pokud váháte ohledně poskytovatelů internetu, rozhodně nešlápnete vedle, pokud si vyberete připojení k internetu od internetpraha.com. Užívejte neskutečné rychlosti za příznivou cenu a pořiďte si připojení k internetu ještě dnes.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.