Vyberte možnost Stránka

Chcete být korba, ale při cvičení vás bolí snad celé tělo? Pomůže tejpování

Chcete být korba, ale při cvičení vás bolí snad celé tělo? Pomůže tejpování
Rate this post
!AdSense – before contentKdo by nechtěl! Jak ale na to, když vás při cvičení bolí každý sval? Základem je správné provádění jednotlivých cviků, bolest ovšem může zmírnit či úplně odbourat tejpování.

Zjistěte, o co jde a (na Nový rok) začněte na “vysekaném“ břichu makat bez bolesti. 

Možná jste o tejpování již slyšeli, možná ale vůbec netušíte, co to má být. Jde o speciální metodu, při níž se nalepují různě barevné pásky (neboli tejpy) na bolavé části těla.

Na obrázku či videu vypadá nalepování tejpů jednoduše, ale je to celkem “alchymie“. Když se však správně nalepí, účinky jsou znatelné. Chodit do gymu tak nebude o takovém utrpení. 

Jak a co tejpovat?

Speciální pásky se dají použít na celé tělo. Při zvedání těžkých vah vás trápí bolavý loket? Při výpadech zase bojujete s bolestí v kotníku? Tejpování lze provádět na kolenou, kotnících, zádech, v oblasti ramen, stehen, rukou…

V ideálním případě si nechte tejpování udělat přímo od odborníka. Fyzioterapeuti vědí, jak pásky nalepit, aby pozitivní účinek byl co největší. Nemáte-li tu možnost, pak existují speciální stránky, jenž vám nabídnout návody, jak tejpovat

Tejpy pomohou s mnohými zdravotními obtížemi

Různě velké, barevné a velmi pružné pásky obvazů jsou přilnavé, mají tvarovou paměť, jsou prodyšné a na těle příjemné. Odolávají tlaku, tahu a při cvičení se tak můžete na jejich funkci plně spolehnout.

Tejpování poskytne vašim kloubům, svalům i vazivu veškerou podporu a zároveň při pohybu nijak neomezují. Jejich vlastnosti oceňují vrcholoví i rekreační sportovci.

Nákupní tip! Tejpy jsou k dostání v různých provedeních od kvalitních značek (př. Leukotape, Leukotape, Strappal) ve specializovaném e-shopu eureko.cz.

tejpovani-002

Dokonalé tělo získáte jedině cvičením. Bezbolestné cvičení zajistí tejpy. Foto: Pinterest | Eureko.cz

Celou nabídku tejpů v různých délkách, šířkách, v různé pevnosti i cenové relaci najdete u prodejce Eureko.cz. Web tejpytapy.cz vám pak poradí, jak tejpovat a získat tak oporu pro namožené svaly, bolavá záda, klouby nebo třeba jak perfektně zafixovat dlahu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.