Vyberte možnost Stránka

Beauty triky pro muže, které nic nestojí a vážně fungují!

Beauty triky pro muže, které nic nestojí a vážně fungují!
Rate this post
!AdSense – before contentZačátkem Nového roku chce být každý z mužů o něco lepší, hezčí, úspěšnější… O předsevzetí tak není nouze. Ale chcete-li skutečně dosáhnout nějaké pozitivní změny, nemusíte čekat na Nový rok, začít můžete kdykoliv, třeba v dubnu.

Jak přestat kouřit? Jak zpevnit břicho? Jak více šetřit? O to se v lednu zajímá snad každý muž.

Pokud nemáte silnou vůli/čas, přesto chcete nějaké změny dosáhnout, oceníte naše nenápadné triky, které nic nestojí a mají sílu dramaticky změnit váš vzhled k lepšímu.

Obsah článku

Nesahejte si na obličej

Pokud vás trápí akné a zanesené póry pleti, příčinou mohou být právě bakterie, které se vám dostávají na obličej s každým vašim dotykem. Přemýšlejte, všechen ten “sajrajt“ z peněz, klik, madel, zábradlí, nákupních košíků pak máte na nose, tvářích, rtech.

Ovládejte se a na obličej si sahejte co možná nejméně.

Pijte více vody

Voda, zázračný lék, který udrží vaše tělo v chodu i za těch nejnáročnějších podmínek. Pijete-li vodu po celý den, věřte, že nejen váš obličej bude zářit spokojeností.

Tlumte jas

Elektronika vašemu zdraví nijak nepřidává. Minimalizujte její negativní dopad alespoň tak, že úderem páté odpoledne ztlumíte jas na svém telefonu, tabletu, počítači. Váš mozek tak dostane signál, že se blíží večer a doba spánku. Vy tak lépe usnete, tvrdě se vyspíte a kruhy pod očima budou nepříjemnou vzpomínkou roku 2016.

Otužujte (nejen) obličej

Pochybuji, že ráno vstanete a dáte si ledovou sprchu. I když jsou pozitivní účinky otužování všeobecně známé, málokterý muž studenou vodu dá. Proto začněte alespoň s obličejem. Po probuzení si napusťte umyvadlo ledovou vodou (přihodit můžete i pár kostek ledu) a ponořte do něj obličej.

Brzy si na tento rituál zvyknete a vaše pleť vám poděkuje svým mladistvým vzhledem.

krasa

Vypadat lépe? Není to až tak těžké! Stačí dodržovat několik maličkostí. Foto: Pinterest 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.