Vyberte možnost Stránka

Pánské spodky – Originální kus spodního prádla do chladných dnů!

Pánské spodky – Originální kus spodního prádla do chladných dnů!
Rate this post
!AdSense – before contentVrstvíte bundu, svetr, triko s dlouhým rukávem? A co spodek? V zimě jedna vrstva kalhot nestačí. Pánské spodky jsou žhavý tip na zimu!

Long John neboli pánské spodky nejsou žádné nudné spoďáry našich dědečků, jde o originální a hlavně hřejivý kus prádla pro moderní muže

Zjistěte, jak si zpříjemnit pobyt v zimě a mrazu. Spodky fungují jako perfektní termoregulace a když nechcete, nejsou vůbec vidět.

Které modely se vyplatí mít ve svém zimním šatníku a nosit je?

Pro zimomřivé i aktivní muže

Na trhu najdete nejrůznější zpracování, moderní designy, pestré barvy a funkční materiály pak dávají hodně prostoru k nalezení toho pravého prádla.

“Pánské spodky vyhovující vašim potřebám se rychle stanou součástí vašeho každodenního outfitu!“

Spodky fungují jako první vrstva, která je nejblíže pokožce těla a zahřívá ji. Jde-li vám právě o to zahřátí, pořiďte si pánské spodky z bavlny – ta je příjemná na dotek i nošení a navíc příjemně hřeje.

spodky-pro-muze

Je vám pořád zima? Spodní kalhoty vám nestačí? Pořiďte si bavlněný bodysuit. Foto: archiv firem

Potřebujete spodní vrstvu oblečení, která zajistí odvod vlhkosti z pokožky těla? Pak sáhněte po spodních kalhotách z funkčního, sacího materiálu. Takové termo spodky vám zpříjemní sportování v zimě, pot bude mimo vaší pokožku těla a nebude tak nepříjemně studit a “lepit“.

funkcni-spodky

Umělá vlákna a syntetické materiály absorbují vlhkost a efektivně ji odvádí pryč od těla. Tato vlastnost je důležitá zvláště při aktivním pohybu v zimním období. Foto: archiv firem

pasnke-spodky-bodysuit

Hřejivý bodysuit pro muže může být poměrně sexy záležitost pod běžné oblečení i jen tak na doma. Foto: archiv firem

Spodky nejsou žádné retro, ale originální kus hřejivého prádla!

Ať už si pořídíte “Long Johny“ neboli dlouhé spodky jako prádlo do chladného podnebí či jako pohodlné domácí oblečení, v každém případě musí mít přiléhavý střih a být v přímém kontaktu s pokožkou vašeho těla. V opačném případě nemohou zajistit slíbené zahřání a odvod vlhkosti.

Funkční dlouhé nohavice můžete pořídit v zajímavém provedení, s funny potiskem, pasovou gumou, zapínáním na zip, knoflíky či s push-up efektem. 

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.